Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ő ragaszkodott ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő ragaszkodott ahhoz, hogy csak szexeljünk és ezen kívül ne beszélgessünk, akkor miért mondta végül, hogy jobb lett volna előtte megismerkedni?

Figyelt kérdés

Ez még a kijárási korlátozás előtt volt, nyugi :D


Tinderen beszéltem egy sráccal. Ő csak szexkapcsolatot keresni jött fel, ami nekem is megfelel. Csak a szex témát veséztük ki, személyes magánéleti kérdésekre nem is kérdezett rá illetve nem is akart válaszolni, Facebook-ra se mentünk át. Én akartam volna egy szimpla találkozót is, mielőtt a szexre kerül a sor, meglátjuk, élőben is szimpik vagyunk-e egymásnak. Nem randira gondoltam. Ő mondta, hogy semmiképp nem akar érzelmeket belevinni, úgyhogy ragaszkodik ahhoz, hogy rögtön szexszel kezdjünk. Hát mondom jó, végül is van benne valami, a lányok (én legalább is) könnyen beleszeretnek olyanba, akivel sok időt töltenek együtt és még a szex is jó.


Elérkezett a nagy este, amúgy kicseszett kínos volt, meg mindent én csináltam szinte, mert ő nem merte elkezdeni. Aztán amikor éppen az előjáték közepén rátérnék arra, hogy csináljam neki, nem engedte megfogni, hanem saját magának kezdte el izomból verni, de nem állt fel... Semmire. Engem nem engedett oda, de a saját keze által sem ért el semmilyen eredményt. Na, itt befuccsolt a dolog, de még vártunk 1 órát, hogy hátha változik valami. Aztán én hazamentem, majd rám írt, hogy neki kellett volna egy pár tali, hogy jobban megismerjük egymást, mert így ismeretlenül ő izgul és ezért nem ment neki. Hát mondom jó, de basszus, én mondtam, hogy találkozzunk előtte!!!


Biztos, hogy többet nem megyek bele ilyenbe :D


2020. ápr. 18. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Meválaszoltad a saját kérdésedet, illetve Ő válaszolta meg.

Mi értelme volt ezt kiírni? :D

2020. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ez szerintem nem igaz, vagyis nagyon fura, ha tudod, hogy izgulós típus vagy, meg hogy csak akkor tudsz ellazulni, ha ismered valamennyire a másikat, akkor miért hozod saját magadat ilyen helyzetbe?


És elmondása szerint nem volt szűz, úgyhogy tudnia kéne, meg ennyi önismerettel rendelkezni kéne már felnőtt fejjel. :D

2020. ápr. 18. 09:22
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de rosszul vagyok ettől.. Mint az állatok.
2020. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg jobb lett volna előtte ismerkedni, de akkor sem biztos, hogy ment volna neki.
2020. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Én azt tudom elképzelni, hogy tudta magáról, hogy izgulós, de abban reménykedett, hogy ha ilyen ridegen, mindenféle "tét" nélkül megy bele a dologba, hogy még csak nem is ismer, nem tud rólad semmit, akkor nem fog parázni annyira. Ki akarta próbálni ezt az élményt is, mert gondolom volt már, hogy ismerkedett lányokkal, akiknek viszont az "előbb találkozzunk párszor, és csak utána bújjunk ágyba" dolog nem jött be, túl lassú volt vagy valami. Így, hogy semmilyen érzelmi kockázata nem volt, hogy egy lány, akit potenciálisan már megkedvelt, dobbantson a felsülés miatt, így gondolom abban reménykedett, hogy minden gond nélkül működni fog, mert hát ő egy FÉRFI, aki röptében a legyet is, ugyebár. Csak ha ő nem ilyen típus, akkor nem ilyen típus, hiába vár el magától olyasmit, ami nem megy.


Én valami ilyesmit látnék a dolog mögé. De aztán persze az is lehet, hogy nekem túl élénk a fantáziám, nem tudom :D Nő vagyok, de ahogy beleképzeltem magam az ő helyzetébe, ez valahogy olyan logikusnak tűnt.

2020. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez valami szerencsétlen kisfiú, ha nem is az első alkalma volt ez, de maximum a második, harmadik. Fogalma sincs se a szexkapcsolatról, se semmiről. Kiszűrhetted volna ezt korábban is
2020. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Édes istenem... 🤦🏻‍♂️
2020. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi 5-ös :) Van ebben valami, szerintem ez volt az oka.


Amúgy bírom, hogyha kiderül, hogy egy nő a 21. században szereti a szexet szerelem nélkül is, akár úgy is, hogy nem hónapokat ismerkedett azzal, akivel lefeküdne, azt már elhordják mindennek. Két embertípus szokta ezt csinálni. Az egyik a szerencsétlen fiú, akinek alapból is nagyon nehezen (vagy sehogy) jut nő és igazából irigykedik azokra a férfi társaira, akiknek ez könnyebben megy. Van egy enyhe nőgyűlölet is ezekben az emberekben. A másik típus az a lány, aki igazából vágyna ezekre az izgalmakra, de csúnya/nagyon félénk/rettenetes személyisége van és max valami nagyon alsókategóriás fiúval tud csak bármilyen kapcsolatot létesíteni. Mások egyszerűen nem éreznek késztetést, hogy elhordják mindennek azt az ismeretlen gyakoris kérdezőt, aki nem a romantikus regények főszereplője. Lehet, hogy megvan a véleményük, de magukban tartják, mert meg vannak elégedve az életükkel és nincs szükségük bántani senkit.

2020. ápr. 18. 09:53
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Engedd el, kérdező, itt mindenki “lotyó” meg “női nem szégyene”, aki merészkedik párkapcsolat nélkül szexelni, hujuj. Persze ők is ugranának egyből, ha adódna ilyen lehetőségük, csak nekik sosem fog.

8-10 éve még jó kis oldal volt ez a gyakori, manapság már elárasztották az incelek, meg a frusztráltak.

2020. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez szopás, csak nem úgy értem. 😄
2020. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!