Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzi még más is úgy rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi még más is úgy rajtam kívül, hogy férfiként teljesen felesleges létezni a mai világban?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy a nőknek minden tökéletes, de ott leginkább a saját neveltetésük és a saját, belsőleg meghatározott igényeik szoktak a legtöbb esetben a boldogságuk útjában állni.


Ha kijelentem, hogy legrosszabb esetben is szexpartnert bármelyik talál, akkor elmebetegnek vagyok elkönyvelve, merthogy egy nő nem "csak" arra vágyik, de ettől még legalább a fizikai törődést bármikor van lehetősége megkapni.


Ha kijelentem, hogy párkapcsolatra is simán találna bármelyik, ha lejjebb adná az igényt, vagy még ezt sem kell, sokszor elég, ha bizonyos dolgokból enged akkor megint én vagyok a szemét.


Tehát röviden és tömören összefoglalva: párkapcsolatra olyat szeretne, aki megüti a szexpartnerség céljából választottakkal szembeni mércéjét, de mellette még az egzisztenciális követelményeknek is megfelel és mindezt egy bizonyos életkorsávban és akkor még a magasság meg a személyiség is passzoljon és csodálkozik meg panaszkodik, ha nem talál megfelelő jelöltet.


Leszűkíti a kört az összes férfi kb. 5-10%-ára (akire rajta kívül még számos más nő is vadászik pont ezen okból) és még ekkor is számos jelölt érkezik.


Ehhez képest a férfi akkor kell a nőknek, ha vagy külsőre vagy benne a felső 20%-ban, vagy egzisztenciálisan. De a leginkább arra vár mindegyik, hogy mindkettő legyen. De ezt nyíltan csak nagyon kevesen merik kimondani. Helyette egyre inkább tökélyre csiszolja puhatolózási képességeit, amellyel párkapcsolatra alkalmas példányok után vadászik, miközben elszórakozgat a személyes kis férfiháremével, mint Kleopátra tette már az ókorban. Csak most minden átlagos csaj is megteheti ezt.


Már abba is belegondoltam, hogy az átlagcsaj azért frusztrált, mert a modellt visszajelöli Tinderen az Xfaktoros celeb és vele úgy megy el a "randira", hogy a hatalmas egója miatt igazi hercegnőnek képzeli magát, hogy majd mi lesz ha belé szeret és akkor boldogan élnek amíg meg nem halnak.


Átlagcsajt meg csak Kigyúrt Karcsi matcheli vissza, aki Ózdról költözött fel, 8 általánosa van és most gyártósoron dolgozik 30 évesen és albérletben él, így már a találkozó előtt elszáll minden remény és rózsaszín csillámfelhő és tisztában van vele, hogy csak szex lesz már csak azért is, mert ilyen ember neki se kell állandóra.


Túlságosan a szexre élezem ki a kapcsolatot? Meglehet. Mert számomra fontos a szex egy KAPCSOLATBAN. De vannak olyan férfiak is szép számmal, akiknek meg pont az ellenkezője a problémájuk és az olyan nőkkel illenének össze, akik nagy mellénnyel hangoztatják, hogy "nem csak szexből áll a világ" meg "annál sokkal fontosabb dolgok vannak". Csak valahogy ők sem találnak párra.


De ettől még igaz lesz, amit felvetettem, hogy férfiként ha nem vagy benne a felső 20%-ban sem egzisztencia, sem külső terén, akkor felesleges is létezni mert egyre fárasztóbb és unalmasabb strapálni magad.


Mert minden esetben túl nagy árat kell fizetned mindenért. Az élet nem igazságos, nem úgy van, hogy te, stabil önértékeléssel rendelkező Átlagos Srác összejössz a szintén stabil önértékeléssel rendelkező Átlagos Csajjal. Nem. Neked - akinek egyébként teljesen őszinték a szándékaid - be kell bizonyítani neki, hogy mennyivel jobban jár veled, mint azzal a tőled minden szempontból vagy sok szempontból jobb emberrel, akinek csak arra kéne, hogy időnként szexeljen vele.


Vagy arról is meg kell győznöd valahogy, hogy a benned lévő ambíció és céltudatosság mennyivel többet ér, mint a riválisodnak a (esetenként örökölt vagy készen kapott) vagyona.


A nők már azon ki vannak akadva, hogy mennyi perverz ajánlat érkezik társkeresőn meg mennyi funkcionális analfabéta találja meg őket, aki még az adatlapjukat sem olvassa el.


Mi viszont viseljük el ennek a sokszorosát úgy, hogy még mi megyünk házhoz a pofonért és mi fektetünk energiát az ismerkedésbe, amiből a legtöbbször nem lesz semmi.


Tényleg annak van igaza, aki képes az egészre nemet mondani, egyedülálló férfiként építeni saját magát, férfibarátokkal körülvenni magát és nem gondolni egyáltalán a nőkre?



2020. ápr. 18. 13:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Szia! nem olvastam el azt a hosszú kolbászt amit alá irtál, viszont ha ez megnyugtat én nőként is azt érzem már 21 évesen :)
2020. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Értelmetlen rinya az egész. A legtöbb ismerősömnek van párja és nem gazdagok, viszont átlagos kinézetűek.
2020. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Én se olvastam végig, de igazad van, teljesen felesleges a létezésed.
2020. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%

Te azt hiszed, hogy akárkitől jólesik a testi közeledés?

Azt hiszed, hogy azzal, hogy valaki megdugna, meg van oldva? Azt hiszed, ha le kell mondanom számomra elengedhetetlen értékekről, hogy kapcsolatom legyen, akkor boldog leszek? Azt hiszed, hogy vonzó, odaadó, kedves, intelligens szexpartnert könnyű találni? Elárulom: ugyanakkora kihívás, mint párt találni. Azt hiszitek, ha ezredszer is itt nyávogtok, majd egy valamirevaló nő azt fogja mondani, hogy peeersze, esélyt adok undorító/taszító/szerencsétlen/életképtelen/ambíciótlan/nincstelen/unalmas (szerintetek átlagos rendes) férfiaknak? Hát nem.

Testi kontakt kell? Lehet menni fizetőshöz.

2020. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Érzi.
2020. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Létezik két óriási halmaz: az egyikben olyanok vannak akiknek te nem kellesz, a másikban meg olyanok, akik meg neked nem kellenek.


Felesleges azon sírni, hogy miért nem kellesz! A csajozás a világ legegyszerűbb dolga, ezt valaki vagy érti, vagy teóriákat gyárt.


Segítek:


- egy nő nem több mint te

- egy nő nem különlegesebb mint te

- sok nő gyengébb tulajdonságokkal rendelkezik mint te

- sok nő határozatlan, félénk

- sok nő önbizalom hiányos


Ezek után ha még ezek is feletted vannak, akkor te hova sorolod önmagad???


folytatom...


- nem lehetsz mindenkinél jó

- nem tetszhet mindenkinek a stílusod

- fogadd el, hogy vannak nálad jobbak/szebbek

- legyen reális önképed


Ha tisztában vagy önmagaddal, akkor jó eséllyel be tudod magad pozicionálni. Én is egy későn érő nyúl Béla voltam sokáig, de próbálkoztam. Az én koromban még nem volt internet, nem volt mobiltelefon. Nekem helyzetet kellett teremteni az ismerkedésre, nem az volt hogy a szobám sarkából ráírok egy-egy sort 10 lányra, hátha vissza ír valamelyik. Tudod mennyi kreativitást adott ez? Volt aki elhajtott, volt aki nem. Nem voltak "szakértők", yt videók, PUA tanfolyamok. Aztán ez a nyúl Béla rájött a titokra, és a legjobb nők közül mazsolázgatott.


Azért annyit elárulok, hogy nem árt ha tudsz is valamit, szórakoztató vagy, te vagy a kormánynál. Mondjuk azért az elég égő tud lenni, amikor kellene a nő, de nulla tartalommal és önbizalommal állsz hozzá.


Jelenleg te a pálya széléről nézed azt, hogy a többiek élvezik a játékot.


Szedd már össze magad!

2020. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Van benne valami de azért akadnak kivételek is szerencsére. Egy nőnek mindig magasabbak lesznek az elvárásai, mindig így volt és mindig így is lesz. Egyszerű biológia, így van ez az állatvilágban is. A nő a lehető legjobb férfiaval akar dugni, a férfi meg minél több nőt meg akar megdugni, innen az eltérő igények.
2020. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
14%

Nőként társkeresési probléma: jajj, hogy válasszam ki a legjobbat 1500 match közül?


Férfiként: istenem legalább egyetlen egy írjon már vissza a 10 match közül.


Na ez a nagy különbség. Én se érzem azt, hogy lenne bármi értelme létezni. Úgyis ugyanazok a macsócsávók dugják az összes nőt, akiknél az se probléma, ha az IQ-ja alulról súrolja a 80-at, mert hát mekkora "férfiállat", meg apu betette alá a német autót.


Átlagos pasiként manapság esélyed nincs. 100 éve még ez az életünk ami van (biztos munkahely, tető a fej fölött, megbízhatóság) hatalmas erénynek számítottak a nőknél. Ma már édeskevés.


És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy azért mert nem átlagos meg csúnya nőkkel ismerkedünk. Volt dolgom olyanokkal is, sőt szinte csak olyanokkal, de pöccre ugyanez a helyzet, mert az összes nő az ő szintje fölé lövi be a mércét jóval, nem egy szintre.

2020. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

"Átlagos pasiként manapság esélyed nincs. "


Baromság.

2020. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%
Mindjárt gondoltam, hogy a nők jobban fogják tudni és lepontoznak meg elmondják velős, kifejtett véleményüket, "baromság". Persze akinek könnyű az nyilván furcsán néz arra, akinek nehéz. A matek tanár se érti, hogy a diákok mi a francért nem tudnak megoldani egy képletet.
2020. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!