Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők Tinderen miért törölnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők Tinderen miért törölnek miután írok nekik?

Figyelt kérdés

10-ből 9-nél az történik hogy a 'match' után ha írok neki akkor nem válaszol hanem azonnal töröl.


Női fejjel elmondjátok mi lehet a gond?


Én általában azt írom hogy vonzónak és kedvesnek látom őt és beszélgethetnénk vagy valami dologra rákérdezek a fotóján, pl. hogy azon a tengerparti fotón hol nyaralt éppen.


Nem szoktam frappáns, "csajozós" szövegeket nyomni.



2020. ápr. 19. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Bármennyire faj is, de nem erdekled őket igazán. Abszolút nem a szoveggel van baj, amit irsz nekik. Idotoltesre használják, meg egótuningra. Ne vedd magadra.
2020. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

# 1


Volt valami ilyen megérzésem :D


Élőben annyira más és 100x hatékonyabb az ismerkedés!


Hiába, az ósdi,retró odamegyek és megszólítom tipusu ismerkedés ami mindig működik! :D

2020. ápr. 19. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
élőzni kell. online 100ból egy
2020. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


Akkor neked is ez a tapasztalatod?


:D

2020. ápr. 19. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértemű hogy nem érdekled őket.

Velem már volt olyan hogy véletlen jobbra húztam valakit és írt, de megmondtam neki hogy véletlen húztam jobbra. Az is lehet hogy képen szimpatikus voltál, de az írásod nem.

2020. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akinél kint van az insta link, csak azért tinderezik, hogy követőket gyűjtsön, úgy 90-95 %-ban.


Másrészt vannak olyanok, akik csak kedvtelésből, és "egó-tuningból" vannak fent. Az a cél, megnézzék, hány matchet tudnak összehozni. milyen férfiaknak tetszenek.

Lehet közben van barátjuk, vagy rohadtul nem keresnek semmiféle kapcsolatot.


ezen kívül még sajnos rengeteg férfi van jelen, akik között elvész az értelmes, normális ember. Nagyon sokan, ahogy beszélgettem erről lányokkal bunkók, alpáriak, egyből a "dugást" hozzák szóba stb.


pár éve használtam még az appot, egész normális volt. Manapság annyira felhígult, hogy egy napisz..r szintű dolog lett belőle. Meg úgy az egész netes társkeresésből.


Ja, azt majdnem elfelejtettem, hogy nyilván sok a bot program, fake profilok.

Olyat is hallottam, ázsiai bérmunkásokat alkalmaznak. Pár centet fizetnek minden üzenet után. A naív férfi előfizet, lássa kik húzták jobbra. Majd pár üzenet után eltűnik a pár.

2020. ápr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerinte, nem a szöveggel van a baj.

Vannak akiknek hiába ír az ember, nem kéoesek válaszolni, pedig ha valakire ráírnak illik válaszolni.

2020. ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy túl tökéletesek azok a lánykák? Valószínűleg napi 20 levelet is kapnak és simogatja a lelküket,van más beszélgető partnere.:)
2020. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szórakoznak veled, mert élvezik, hogy megtehetik, ennyi.
2020. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!