Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az abszolút ronda fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abszolút ronda fiúknak akármilyen kinézetű lány megszokott felelni? Vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok, hogy az ilyen embereknek mégis mik az elvárásai ilyen téren.

Egy ismerősöm kapcsán merült fel bennem ez a kérdés. Hát szegényke finoman szólva nem örökölt valami jófajta géneket, meg elég asszociális is, meg nagyon furcsa a viselkedése, de alapvetően én egy rendes srácnak ismertem meg, bár néha elég fura. Viszont tudom nem szép dolog ezt mondani, de nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen alakat, mint ő sikeres lenne párkeresés terén, egyáltalán azt se tudom elképzelni, hogy érdekelnék őt a nők.

Ő kapcsán gondolkodtam el, hogy vajon aki ebben a csónakban evez, nem nyert a genetikai lottón, és még a személyisjegyei is furák, azoknak mi is forog le a fejében. Vagy ismertek e ilyen embereket.



2020. ápr. 22. 20:04
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%
Az altalad emlitett tipus a bomba csajokra csorgatja a nyalat, itt rontjak el eletuk elso 30 evet. Ha beno a fejuk lagya, talalnak valami ronda embert noben. Ha nem, maradnak szinglik.
2020. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Hát igen, többnyire én is ezt a sztereotipkus képet tudom csak elképzelni. Ami teljesen szürreális...átlagos lányként én se a high class pasikat célzom meg.

Meg volt példa, hogy ha egy ilyen sráccal lányként kedves vagy, és kap némi alap emberi figyelmet,amit amúgy én spec bárkinek adok, aki normális, akkor már túlgondolják, vagy nem is tudom...de én komolyan ilyet tapasztaltam, hogy ennyi után letámadtak írásban, hogy majd a párommá válik. :D Közben pedig alig ismertük egymást, csupán csak a gyakorlat anyaga miatt írtam neki ritkán.

Annyira normálatlan az ilyesmi, hogy nehéz komolyan elhinni, hogy egyesek ilyenek.

2020. ápr. 22. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Hehe, ez vicces, simán lehetnék a kérdésben szereplő fazon.


Amúgy nekem 10-ből 8 nő simán tetszik (40 év alattiakat értve persze), a maradék is olyan dolgok miatt nem, amit én magam sem tudom, hogy miért taszít (szürke szem, rövidebb göndör haj, turcsi orr). Szóval külsőre kevés aki nem jön be.


Viselkedésre, jellemre összesen talán 3-4 olyan nőt ismertem a sok év alatt akivel jó lett volna. Egyikükkel sem lehet semmi, ráadásul mivel sikeresebbek nálam, így én csak olyan vagyok hozzájuk képest, mint valami megfakult kosz a falon vagy ilyesmi. Úgyhogy nem is gondolok bele, elfogadom a sorsom, ez van.

2020. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahány ember, annyi preferencia. Van az is amit az első mondott, de nem csak ilyenek léteznek.


Sőt, ennek meg a fordítottja is létezik, mikor sportos álompasinak a duci csajok jönnek be, a modellcsajt meg lekoptatja.


Én személy szerint semmilyen amorf deformitással nem rendelkezem, antropológiailag teljesen átlagos a külsőm, mégsem érzem magam jó pasinak.


Kinézetre sokkal több nő bejön, mint akár félalkesz segédmunkás alkalmazottaimnak, akik fikáznak olyan nőket is, akikre azt mondaná itt egy 1-es válaszoló típus, hogy örülne az ilyen senki, ha akár csak szóba állna vele az a nő, akit az álványról nézve lefikáz.

2020. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki ne jojjon ossze olyan emberrel aki nem vonzo szamara, ha valaki nem tud igy part talalni az prostizzon, csak ugye a tarsadallom azt meg eliteli... Eddig ugye a tarsadalmi normak miatt az emberek nagy resze igy is ugy is meghazasodott mert nem az volt az uzenet a vilagban hogy a szepseg az ertek hanem, hogy aki dolgos becsuletes az amit meg kell becsulni, ez mara a erkolcs tudatos leepitesevel elveszett, a genetikailag kevesbe elonyos emberek meg egyre inkabb el fognak tunedezni mivel nem tudjak a genjeiket tovabb adni.
2020. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

#5


Ez természetesen csak Európára, Észak-Amerikára és Ázsiai "normálisabb" részeire igaz, mivel az indiai, az afrikai, a latin és a "roma" népesség esetében ez nem igazán érvényesül, nem véletlenül vannak-lesznek többségben, övék a jövő.

2020. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem például nem (simán lehetnék a kérdésben szereplő ember). De nem is úgy van, ahogy az első válaszoló írja, hogy a bomba csajokra csurgatnám a nyálam, azt viszont el kell ismerni, hogy akik nekem valaha tetszettek (nem csak külső alapján, hanem a személyiségüket tekintve is), azok kinézetre magasabb kategóriások nálam, ha nem is bomba csajok.
2020. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy szokott lenni, hogy részegen mennek oda a csúnya lányokhoz és akkor összejönnek?
2020. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!