Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja azt minden lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt minden lány, hogy nekik nem csak a külső számít? Lehet egy fiú akármilyen vicces, kedves, megértő, ha külsőre nem jön be a lánynak, abszolút semmi esélye úgysem.

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak részben van igazad. A lányoknak igenis fontos a külső (is), de nincs igazán döntő szerepe. Extrém esete vannak, nem mindenkinek kellene egy belsőleg tökéletes pasi, ha hihetetlenül ronda. Szexuális vonzódásra mindig is szükség lesz, egy bizonyos szinten persze. De Én nem sok ilyen ronda fiút látok... Nos, visszatérve, az nem elég, ha valaki kedves, megértő és vicces. Ha emellé nagyon félénk (a többségnek nem jön be egy fiúban, ne legyünk álszentek), semmi férfiasság nincs benne, borzasztó a kisugárzása, vagy hülye mint a fal... Az sajnos kuka. De! Ha egy átlagos srácnak jó a humora, és mellé egy kis dominanciát/férfiasságot sugall, akkor senkit sem fog érdekelni a külseje. Legalábbis nem olyan mértékben. Kivételek itt is vannak.

2017. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert tenyleg nem csak a kulso szamit. Hanem az is! Ez evolucio....mit nem lehet ezen erteni
2017. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Az első jól megfogalmazta. Csak annyit fűznék hozzá, hogy szállj egy kicsit magadba. Te sem járnál egy olyan lánnyal, akihez nem vonzódsz vagy kifejezetten csúnyának tartod, ugye? Ez nem felszínesség. A külső igenis számit egy bizonyos mértékben.
2017. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem csak a kulso szamit az nem jelenti azt hogy a kulso nem szamit.


pisa teszten gondolom te is megbuktal.

2017. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánynak a külső meg a belső is számít. Ha van egy srác aki kedves meg vicces de nem néz ki jól azt csak a barátomnak tekintem, de ha még jól is néz ki akkor valószínű hogy már tetszik. De ha egy srác nagyon jól néz ki de nem lehet vele normálisan beszélni vagy bunkó akkor nem tetszik.

14/l

2017. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Például az én barátom elmondása szerint eddig csak negatív kritikát kapott a külsejével kapcsolatban, viszont én imádom úgy ahogy van, kívül-belül. :)
2017. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Attól még, hogy így nehezebb, attól még nem igaz. Együtt vagyok a partneremmel másfél éve, egyáltalán nem volt az esetem semmilyen téren, csak az összebarátkozás után változott meg a véleményem és kezdtem egyre vonzóbbnak látni.
2017. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!