Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik itt panaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik itt panaszkodnak, hogy nem találnak párt évek óta, miért nem néznek magukba? Egyáltalán mit akarnak vele elérni?

Figyelt kérdés

Egy férfi meg tudja fogalmazni pontosan, mi az igénye, mit vár a másiktól, mik azok, amik fontosak számára egy kapcsolatban, mi az, amiben tud kompromisszumot kötni és mi az, amiben nem.


A külsőt szintén jól körül tudja határolni.


És ennyi.


Egy nő vagy túl kevés elvárást fogalmaz meg, ami után a sokszáz jelentkezőből kell szűrnie, aztán persze kiderül, hogy nem az elvárása kevés, hanem maga sem tudja mit akar, vagy valami női magazinból bemásolt tuti tippeket fogalmaz meg, hogy legyen x vagy y a csillagjegye és szeresse a töltött káposztát és ha az xy zenei stílus neki is a kedvence akkor már ásó kapa meg minden.


A külső meg megint olyan, hogy vagy megfogalmaz egy álomképet, aminek a férfiak nagyon kis része felel meg, vagy ez a "nincs ideálom, valakiben megfog valami vagy nem" ami még rosszabb, mert az elsőnél legalább úgy mész randira, hogy külsőre már biztosan bejössz neki, itt meg véletlenül nem elég kék az aurád vagy rossz kvantumrezgéseket bocsátasz ki, már ki vagy lőve. Ő maga sem tudja megmagyarázni, mi volt a baja.



2020. ápr. 22. 20:23
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

28-as: Gondoltam, hogy nem ússzuk meg az én személyem elleni támadást, de igazából gyakrorin edződött emberként lepereg rólam. De egyre azért válaszolj, légyszi. Írod, hogy "Inkább azokkal nehéz, akik mindezeket amilyen te vagy, titkolják, mert csak a cél lebeg a szemük előtt, de belül ugyanolyan lenézőek, kioktatóak, ami nem derül ki annyira hamar."


Nos, kérlek akkor világosíts már fel, - mivel én az életben én is ilyen vagyok, a NÉVTELEN oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel, amit máshol (például élőben) nem mertünk megkérdezni pontosan ezért, mert azzal elvágnánk magunkat nem csak az adott nőnél, de az összes ismerősénél is), miért van az, hogy MÉGIS pont az ellenkezőjét tapasztalom, amit például párral korábbi válaszoló is írt, hogy mégis mindig oda lyukadunk ki, hogy mégis számít a külső, nem is kis mértékben.


Tizenévesen még én is voltam dühös, frusztrált, de leszoktam róla, pont azért, amit a Buddhizmus is mond a haragról, hogy téged mérgez. Ha egy játékban sakk-mattot kapsz sem változtatsz rajta azzal, ha hisztizel és toporzékolsz, csak utána már nem akar veled senki játszani.


Ahogy azt is leírod, hogy "De hidd el egy igazi férfi megszépül már attól a puszta ténytől, hogy nincs tele a feje ezzel a sok agymenéssel amit itt leírsz"


Én ezt sem így tapasztaltam. Az igazi férfi olyanoktól szépül meg, mint


- jól keres

- van kocsija

- van SAJÁT lakása

- van vagy volt vállalkozása (és nem csődbe vitted hanem meguntad)

- vannak izgalmas (és költséges) nem mindennapi hobbijai.


Tehát a mind olyan, ami visszavezethető a pénzre és az anyagiakra, akár közvetetten is.


Meg van az az eset - ebbe én már tudatosan nem futok bele szándékosan - mikor eleve látod a fancsali fejét a nőnek, mintha ő tenne neked szívességet azzal, hogy randira viheted. Aztán amikor kiderül, hogy megfelelsz a lista pontjainak, akkor megszínészkedi az irántad érzett vonzalmat.

2020. jún. 5. 16:36
 32/35 A kérdező kommentje:

30-as: Pedig vannak benne arany igazságok. Például az a rész, hogy "aki nem csak a lista kevésbé fontos elemeit engedte el, hanem a kritikusakat is, mert megijedt, hogy kifut az időbő."


És ilyenkor derül ki, hogy egy nőnél például fontosabb, hogy valaki 185 legyen és ne kopaszodjon, mint az, hogy nem vesz fel neki rövid Tinder ismertség után a saját nevére személyi kölcsönt, amit ő törleszt, amikor kiderül a srácról, hogy valójában évek óta keresi a munkát, de az a szemét munka mindig elbújik előle. Persze meg nem értett polihisztor ő, egy igazi zseni, aki zenész, DJ, művész vagy akármi akart lenni, csak hát nehéz sorsa volt.


Csak a környezetemben 4 ilyen eset volt. És több férfivel mikor szóba került érdekes, hogy nekik is volt ilyen. Sőt, nők is megerősítették néha, hogy ők bizony belefutottak sajnos ilyenbe, azóta sokkal óvatosabbak.


Csak néha akkor röhögünk, mikor ez a nő folytatja a mondatot, például 40-hez közeli irodavezető: "azóta azt is megnézem, hogy van-e már ennyi idősen kocsija. Mert mindig mondta apám, hogy nem férfi, akinek nincs kocsija és ő nagyon okos ember volt. Ennek meg nem volt aztán jött a rózsaszín köd és jól át is vert."


Tökéletes következtetés.

2020. jún. 5. 16:46
 33/35 anonim ***** válasza:
Oké, de ők nem azért mondják ezeket mert nők, hanem mert ilyen személyiségű emberek. Nekem sem szimpatikus az összes nő, ahogy az összes férfi sem. Hidd el azok a nők akikről beszélsz, ugyanannyi kellemetlenséget tudnak okozni a nőtársaiknak, mint a férfiaknak, és így pont nem kellene a normálisabb nőket miattuk még a férfiaknak is ekézni.
2020. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

33-as: Ahogy a nőknek sem kéne személyes támadásnak venni minden általánosítást, hanem ugyanúgy el kéne siklani felette, mint a férfiak többségének.


Ha végignézed akár csak az itteni válaszokat, amikor valaki leírja (nő), hogy a férfiak ilyenek, olyanok (csak a szőke nagymellű szilikoncsaj kell nekik, csak alkalmi szexet akarnak, stb.) akkor a férfiak maximum leírják, hogy "én nem ilyen vagyok, csak minket szokás szerint levegőnek néztek".


Fordított esetben, amikor egy férfi írja ki, hogy a nők ilyenek vagy olyanok, akkor a nők egy emberként összefognak mint valami fociszurkolók vagy etnikai kisebbség tagjai és közösen kezdik el támadni az illető férfi SZEMÉLYÉT.


És erre se mondom, hogy MINDEGYIK nő vagy férfi ilyen, de általánosságban, ha csak a kérdéseket olvasod át, magad is láthatod.


És akkor még egy kis mellékes megjegyzés. Régóta vagyok az oldalon, sok regisztrációm volt. Volt, hogy kíváncsiságból (tudom, szemét voltam, de tudni akartam) női néven ráírtam ezekre az "én nem ilyen vagyok, csak minket szokás szerint levegőnek néztek" srácokra és 90%-ban mindegyiktől kaptam választ.


Fordítva, férfi vagy semleges neveken a "nektek bezzeg a szőke nagymellű cicababák kellenek" vagy "engem sosem szólított le egyetlen férfi sem de még csak nem is szemezett velem még anyám szerint is csúnya vagyok" nők maximum 5-10%-a írt egyáltalán vissza, de az is ilyen pár szavas 1-2 mondatos semmitmondó válaszokat és mindössze talán 1-2%, aki képet is küldött.


Aki küldött képet, ott egy túlsúlyos volt, a többire inkább azt mondanám, hogy átlag feletti és volt két olyan, akit modellnek is el tudtam volna képzelni, ha vidámabb lett volna az arckifejezése.


Férfiaknál jóval többen küldtek képet és sajnos a többség elég reálisan látta magát, tényleg még sok-sok millióval és profi stylist segítségével is csak akkor tudnám elképzelni, hogy valaha úgy igazán bejönne bármelyik nőnek is, ha olyan híres lenne, mint Ben Stiller, Rob Schneider, Danny DeVito vagy Simon Helberg (Howard Wolowitz). És ezzel remélem az is tiszta, hogy rajtuk még a plasztikai sebész is kevés lenne, hogy segítsen, csontnövesztő csodaszer kéne, amivel a koponyacsontjuk is átalakul és az egész testméretük, testalkatuk. De olyan csak az Amerika Kapitányban volt...

2020. jún. 5. 23:54
 35/35 anonim ***** válasza:
Te, mi bajod a Ben Stillerrel? Tök jó pasi, és nem azért mert híres. Én is ismerek olyanokat, akikre csontnövesztő csodaszer ráférne a személyes véleményem szerint, de ők a butább csajoknak simán bejönnek, és boldogan élnek míg meg nem halnak. Inkább az értelmesebb pasik fejformája szokott kilógni a jelenlegi vidékinagyátlagmagyargolyófej sílusból. Őket nem is rajongják körbe a nők, mert nincsenek benne helyi klikkekben.
2020. jún. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!