Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti hányszor jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hányszor jártatok úgy, hogy nagyon szimpatikus volt és nagyon tetszett nektek egy férfi, de csak 1 vagy több szexre kellettetek nekik, párkapcsolatra nem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Így jár az, aki a felső 20%-ból választ. Minek kötelezze le magát egy olyan férfi aki minden estéjére leszervezhet magának egy Tinder dugást?


Visszanyal a fagyi, ő ugyanolyan felszínes kifogások miatt nem akar megállapodni melletted, mint amilyen felszínes kifogások alapján te zárod ki az összes többi férfit és ha erre rávilágítanak, akkor hozol pár extrém elmebeteget példának, mintha ez az összes többi férfira megfeleltethető lenne.

2020. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

"amilyen felszínes kifogások alapján te zárod ki az összes többi férfit"

Mert aztán te tudod,kit zár ki...

2020. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, kellemetlen.
2020. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az én nőim így járnak.Átlag évi 1-2
2020. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

"Mert aztán te tudod,kit zár ki..."


Tudni nem tudom, de sejtem, hogy ha már így tett fel kérdést, akkor 1-nél azért többször járt így.


Egyébként meg, mivel ez egy publikus oldal, a kérdésre írt válaszokból mások is tanulhatnak. És aki egy ilyen kérdésre rákattint, az szintén olyan nő, aki találva érzi magát.

2020. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem jártam így.
2020. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Soha, mert nem fekszem le azzal aki nem párkapcsolatban gondolkodik.
2020. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
1x sem jártam.
2020. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Volt. És nem a felső 20ezerből választottam. A férfiak mind egyforma szemetek
2020. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak szexhez nem lenne gyomrom még az úgymond legvonzóbb férfival sem, úgyhogy az ilyesfajta élmények szerencsére kimaradtak az életemből.
2020. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!