Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen alkalmatlan vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra!?

Figyelt kérdés

Húszas éveim közepén is túl vagyok már, több barátnőm is volt, de egyiket sem tudtam szeretni..

Jól éreztem magam velük, nem is mondom, hogy önző lettem volna, és csak szexet akartam tőlük, mert szerveztünk programokat, mentünk ide-oda, pl: kirándulni, túrázni, moziba, wellnesshétvégére, étterembe, sétálni..


Mikor ismerkedem sem érzek olyan nagy belső késeztetést, hogy: EZ a lány kell! hanem csak egyszerűen tetszenek a nők.. és csajozni akarok, ismerkedni, aztán idővel alakul a dolog.. de akikkel alakult is, és úgymond összejöttünk azokkal sem tartott tovább hónapoknál, és jellemzően azért, mert magamtól felhoztam a témát, hogy nekem furcsa, hogy mondogatja mennyire szeret.. mert én nem érzek semmi ilyesmit. És ezt sosem sértésből mondtam, hanem őszinteségből!

A szakítások után sem éreztem úgy, hogy ne tudnék tovább létezni, hiányt sem éreztem.. mindig feltaláltam magam, és mentek tovább a napjaim mintha mi sem történt volna.


Magam sem tudom, hogy ez inkább áldás, vagy átok.. mindenesetre zavar, hogy pasik is beszélnek nekem arról, hogy milyen szerelmesek az aktuális barátnőjükbe, és nekem ez egyszerűen eddig nem ment, semmi szikra nem volt.



2017. nov. 27. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy az eddigiek közül egyik sem fogott meg annyira, hogy érezd a szerelmet. Vagy nem volt meg olyan kötődés, nem érezted lelki társadnak.

Pl én anno az exbarátnőmet nagyon imádtam, megvolt teljesen az összhang. De olyan is volt már, hogy csak annyit éreztem, hogy akár lehetne valami a dologból, de a testén kívül mégsincs meg az az átütő dolog, ami összekötne az illetővel. Ezekből aztán nem is lett tovább semmi.

2017. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

kötődés valóban nem volt..

bár eleve nem vagyok ragaszkodó típus. sőt azt is utálom, ha hozzám ragaszkodik valaki! mindig azt érzem, hogy meg akar fojtani..


létezik, hogy közel 15 nőből egy sem fog meg?..

2017. nov. 27. 14:21
 3/22 anonim ***** válasza:
5%

Ezzel én is így vagyok, bár én kezdek megőrülni, szóval más miatt sem lehetne alkalmas a dolog. "Vicces" amikor végig tudod követni a saját megőrülésed és még idejében vagy, hogy le tudd írni a gondolataid és az emlékeid azokra az időkre amikor már meg leszel őrülve egy kis bemutatkozás és emlék annak a féltucat embernek akit ez talán érdekelni fog.


Nem tudom meddig tudom még tartani magam, az őrület el fog uralni, talán nem is olyan sokára. Évről-évre rosszabb az állapotom. Az is csoda, hogy még képes vagyok kicsi vagy elhanyagolható hibaértékekkel dolgozni. Nem tudom meddig fog ez még menni és mikor lesz végem. De felkészülten várom az őrületet, kényszerbeteg módon rendszereztem a dolgaim és leírtam róluk mindent, az emlékeimmel is lassan végzek. Itt lesz az idő nemsokára. Még kénytelen leszek megfogalmazni pár levelet azoknak akik számítottak nekem valaha, amíg még képes vagyok rá.


Szörnyű belegondolni ami rám vár, és arra még inkább, hogy egyre kisebb az esélye, hogy elkerüljem.

2017. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Azért 15-ből szerintem meg kellett volna fogjon valaki, ha ennyire közel kerültél hozzájuk. Viszont ez személyiségbeli adottság is valahol. Ebben sem vagyunk egyformák. Van, aki ragaszkodóbb, van, aki jobban megőrzi az érzelmi különállóságát. Illetve a temperamentumunk sem azonos, vannak szenvedélyesebb, s kevésbé szenvedélyes emberek.

Azért még nálad is beüthet az ágyú egyszer, ha valaki nagyon megfog. Én életemben leginkább szerelmes 32 éves koromra lettem, pedig addigra már túl voltam az első úgymond nagy szerelmeken, elfogyasztottam egy életársat, és nem is gondoltam, hogy lehet ennyire szerelmesnek lenni egyáltalán.

2017. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem csoda. A nők, különösen a mai fiatal csajok nagyon nagy része pontosan ennyire nem vált ki semmit belőlem sem.
2017. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi hármas! :)


Sok sikert, és jó őrületet! Gondolj bele abba, hogy a bármi is fog történni, a világ neked mindig "színes" lesz:) :D

2017. nov. 27. 15:04
 8/22 A kérdező kommentje:
27
2017. nov. 27. 15:05
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem kell olyannal összejönni, akibe nem vagy szerelmes, ennyire egyszerű. Próbáld ki, hatalmasat fog számodra változni a világ.

Ha nem, akkor pedig valamilyen pszichológiai betegséged van.

2017. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Mit érez az olyan, aki azt írja egy 25+ pasinak, hogy “biztos nem találtál még olyan nőt”? Ha valaki több mint 25 év alatt egyetlen nő iránt sem tudott szerelmet érezni, akkor nem a 3 milliárd nővel van a gond, hanem a kérdező nem képes erre valamiért. Jó lenne, ha egyesek megtanulnák nem mindenért a körélményeket és a nőket hibáztatni, hanem magukba néznének. Ez nem neked szól, kérdező, mert te tudod, hogy veled van a “gond”.


Szerintem érdemes lenne pszichológussal beszélgetned erről, lehet valamilyen kötődésbeli problémád van.

2017. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!