Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, férfiak! Egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, férfiak! Egy ilyen nőnél milyen kaliberű pasinak van esélye párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen a cikkben szereplő szőke hölgyön van a hangsúly. Elég intelligensnek és a maga módján visszafogottnak tűnik (ugyanakkor lehet óriási nagyot tévedek), de legalábbis nem tűnik sem pláza cicának sem sunyi gold diggernek. Ugyanakkor biztosan vannak igényei és 100%, hogy már férje is van. Mivel személyesen valószínűleg ti sem ismeritek, ezért arra kérnélek benneteket - amennyiben ismertek hozzá hasonló szép külsejű, csinos és intelligens kozmopolita nyitott nőket - áruljátok el, hogy ezen ismerőseitek milyen kaliberű pasival vannak együtt. Külső (magasság, súly, alkat, arc stb.) és belső tekintetében (végzettség, munkahely, személyiség, hobbi stb.) is várom a jellemzéseket. Illetve aminek különösen örülnék, ha megsaccolnátok, hogy milyen magas lehet ez a nő, mert én alapvetően alacsony vagyok, de nekem is hasonló az életstílusom (utazgatás) és számomra nagyon szimpatikusak az ilyen életfelfogású nők. Ha nem probléma, akkor egy nemet és kort is írjatok kérlek. Köszönöm a válaszokat, előre is.



2017. szept. 2. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát aki Istennőnek kiáltja ki, és elérhetetlennek, meg, hát ez túl jó nekem stb. azoknak biztos nincs semmi esélye.
2017. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Elsiklott a figyelmem a cikk olvasása közben, de most olvasom, hogy valóban van férje. 😭

Hát sajnos egyáltalán nem meglepő. 😄

2017. szept. 2. 13:11
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Ez biztosan így van, ugyanakkor valószínűleg neki is van egy szubjektív ideálja külső és belső tekintetében, amit nagyjából jól körül lehet írni. Erre lennék igazából kíváncsi. Meg persze - ahogy írtam is - a magasságára.
2017. szept. 2. 13:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj a zöldség árus pasikra bukik!
2017. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Női szemmel nézve is jó csaj.Ám ha nincs kellő önbizalmad és ilyeneken agyalsz,akkor bizony rossz úton jársz.Hiszen a nők nem a megfelelési kényszeres,hanem a laza,vidám,nyitott férfiakra figyelnek fel.Ha ilyen nő az ideálod,oké,de nem piedesztálra kell emelni,hanem odamenni hozzá beszélgetni.Kellő magabiztosággal,intelligenciával,humorral.Nyilván a külső is számít,de a stabil,pozitív belső még inkább.Lehetsz te alacsony vagy magas,dadogva meg elbújva tuti bukta a dolog.
2017. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:

Ez hulyeseg, nem lehet megmondani. Ismetek olyan csajt akinek milliomos pasija van, olyat aki rendszergazdaval jár, es olyat is aki asztalos sraccal ar. S az utobbi a legjobb csaj.

Egy olyan ismerosom van, akinek evekig nem volt parkapcsolata, mert vart a hercegre akivel mar jo ideje egyutt vannak. Egy magas, tetovalt, gorog srac akivel utazgatnak.

2017. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez a nő speciel Edvin Marton felesége szóval szerintem akkor neki nézz inkább utána. Ezek szerint a művész pasikra bukik, amit pedig a nőről tudok, hogy kell pénz egy ilyen életvitelű hölgy mellé, mert például Los Angelesben tanult ételstylistnak, ami azért nem egy hétköznapi dolog....
2017. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagytudásúnak, érdekesnek, de minimum nyitottnak. Most a külsőtől tekintsünk el, ő egy szép nő, aki egyszerűen csak ápolja magát -ezt gondolom, a férfitől is elvárja.


Sok hasonló nőt ismerek, illetve kicsit hasonlónak tartom magam én is, én képtelen lennék beleszeretni egy zárkózott valakibe, aki nagyon komfortzónás. Vadulás alatt nem a bulit értem, hanem egyszerűen rosszul érzem magam annak a társaságában, aki nem vevő olyan dolgokra, amit sosem csinált azelőtt, vagy nem nyitott arra, hogy megismerjen a világban dolgokat, utánajárjon dolgoknak. Kövezzetek meg, de számomra a leglelombozóbb egy férfi szájából azt hallani, hogy valami értelmes dologra azt mondja, hogy nem érdekel.


Nálam a külső, csakúgy, mint a belső olyan értelemben fontos, hogy az illető dolgozzon a saját alapanyagával.:) Én is születtem valamilyennek, kihozom belőle, amit tudok úgy, hogy azt fenn is tudjam tartani kényelmesen. Utóbbi azért fontos, mert annak nem látom értelmét, hogy az ember csak a külcsín fenntartása miatt egy olyan burokban kezd élni, ahol mindig tökéletes szögbe beállított marad a haja, csodásan selymes marad mindene, meg tudja tartani a pontosan 100 gramm szénhidrátos menüjét... Ez élhetetlen és röhej, ugyanakkor illik igyekezni, és közelíteni a helyzethez mérten a maximumhoz, szerintem. Továbbra is úgy, hogy az élmény rovására ne menjen. Nem szeretem, ha egy férfi elengedi magát, holott megtehetné, hogy adjon magára. Sem szellemileg, sem külsőre. Igazából az átlagos alkattól a sportosig bármi jöhet, magasságra pedig minden, ami nálam magasabb akárcsak egy kicsivel is. Az összkép fontosabb, mint az olyan részletek, hogy ki mennyire szálkás, vagy hány centivel magasabb.


Számomra kulcsfontosságú az életemben, hogy amit csinálok, annak legyen értelme és tartalma. Sosem unatkozom, és szeretném kihozni az életemből és magamból a maximumot (nem, nem azt a beleszakadós maximumot, hanem azt, amit közben tudok élvezni a maga pörgésével és lendületével).


A munkahely mindegy, bár kétlem, hogy egy hozzám passzoló ember valaha bírná a monoton munkát. Mindenképp valami kreativitást, logikát és rugalmasságot igénylő munkát tudok elképzelni neki, legyen az reál vagy humán irány. Hobbira biztosan szerepelne valami sport a tevékenységek között, és többnyire aktív (alkotó, cselekvő) elfoglaltságok, nem sorozatnézés, meg otthon gubbasztás. Az utazgatás nem feltétel, de azért jó, ha az ember minden adódó lehetőséget szeret megragadni, és nem megy a nyafi, hogy most fáradt vagyok, most otthon maradok...


Nem kell nagyképűnek és műmájernek lenni, de a határozottság alap. Kell egy kiállás, amivel nem lehet az embert csak úgy félresöpörni. Egy saját karakter, egy erősebb jellem. Ez szükséges ahhoz is, hogy megvalósítsa a céljait, de ahhoz is, hogy ne tudja akárki csak úgy átformálni. Igenis vonzó szerintem, ha az ember megőrzi azt, aki, és nem mások fenekét nyalja, és aszerint változtat, hogy ki mit akar vele.


A csajszi olyan 160 körülinek tűnik amúgy.

2017. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj meg, de ha te azt hiszed, hogy puszta külsőségekkel vagy magassággal meg lehet egy nőt hódítani, akkor nagyon rossz úton jársz. Annak a férfinak van esélye nála, aki megtetszik neki. Minden nőnek más jön be külsőre és belsőre is. Attól, hogy magasabb nálam vagy esetleg jól néz ki nem fogok a karjaiba ugarni. Ha kisugárzás meg intelligencia 0, akkor tök mindegy milyen jó pasi. Lehet vezérigazgató is, ha nem tudok vele értelmes dolgokról beszélgetni. De például lehet, hogy van olyan nő akinél ez tök fordítva van. Minden nő más, attól, hogy mondjuk csinos vagy magas, még lehet tök más az ízlése, mint hasonló kaliberű társainak.
2017. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Edvin Marton felesége, tehát nincs esélye nála momentán senkinek. Amúgy szerintem tök helyes kis nő, láttam már többször a főzős műsorát, mosolygós, kellemes a hangja, családcentrikus is, szóval minden oké vele. Szerintem Edvin nem egy kimondott férfiszépség, viszont 12 évvel idősebb Adriennél, ebből kiindulva valószínűleg az érettebb férfiakra bukhat.
2017. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!