Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+-os nők. Az idő teltével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+-os nők. Az idő teltével mennyivel megy nehezebben a pártalálás? Kevesebben vagy többen mutatnak érdeklődést? Kíváncsi vagyok a statisztikákra. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jelentkezz a KSH-hoz akkor....
2020. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok, már 4 éve kapcsolatban. Ez idő alatt egy valaki mutatott érdeklődést, aki nem tudta, hogy van párom. Más nem próbálkozott.

Nem érzem se jobbnak, se rosszabbnak. Pár évente egy valaki, aki próbálkozik, máskor is ez volt az arány.

2020. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyan olyan, pedig én a 30-at töltöttem. Illetve pontosan nem tudom mert 10 éve nem kell már szerencsére foglalkoznom a párkereséssel, de érdeklődők ugyan úgy vannak most is mint tiniként.

Talán azt mondanám, hogy mintha most több lenne a "jelentkező". Jobban ismerem magam, rengeteg önbizalmam van az elért sikerek miatt, nem nagyon van min aggódnom így nyugodtabb is vagyok mint mondjuk 20 évesen. Sokkal visszahúzódóbb voltam régen, anyagilag is bizonytalanul álltam pályakezdőként, sokat aggódtam. Ettől meg ugye nem leszel valami vonzó, a magabiztosság meg hogy tisztában vagy önmagaddal sokkal jobban tetszik az embereknek. (Persze csak a felszínen, nagyon kevesen élnének együtt olyan nővel aki nem egy kicsit gyengébb, kicsit rosszabb náluk.)

Szóval én inkább pozitív változást érzek, bár soha nem foglalkozom az érdeklődőkkel tehát nem tudom hányan akarnak csak elvinni egy éjszakára vagy hányan feleségül venni. De ha esetleg véget érne a kapcsolatom akkor nem hiszem, hogy ne tudnék találni valaki mást akivel kölcsönös a dolog egy idő múlva.

2020. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

25 alatt sem volt érdeklődés, most sincs.

Egyetlen különbség van: akkor nagyobb volt a korban passzoló egyedülálló férfiak aránya, most már egyre kisebb. De ez egy lényegtelen különbség, teljesen mindegy, hogy - most mondok két számot - 200-ból 200-nak nem kellek vagy 10-ből 10-nek. A hangsúly a 'nem'-en van.

2020. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden férfi a munkahelyen màr házas uh kevesebb az esélye hogy próbàlkozàs nélkül belefussak valakibe viszont most van baratom akit neten ismertem meg (társkeresőn)
2020. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 26 :-)

Igen, szerintem kevesebben, de azt hozzá kell tenni, hogy eddig is inkább felvállalás nélküli 'barátnőnek' kellettem volna, ilyen kocsiban dugjunk kategória, hogy az asszony meg ne tudja. A pasik is inkább az idősebb korosztályt képviselték.

Fiatalok viszont se régen, se most nem kezdeményeztek nálam élőben, illetve egyszer egy volt egy fél-alkoholista 'udvarló' a színen, egyszer pedig volt egy cigány udvarlóm, érthető módon anyámnak nem tetszett. :-)

Úgyhogy így ennyi, nem győzök szelektálni, pedig azért annyira ronda nem vagyok.

2020. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

38 vagyok es sokkal de sokkal tobb pasi probalkozik nalam mint anno amikor huszoneves voltam. Kb minden korosztaly, de leginkabb a 28-44 reteg idosebbek sosem. Hozzateszem, hazas vagyok-szeretovel. Mondjuk semmi nem nez ki rajtam 38 evesnek altalaban 30-nak neznek, gym, etc szoval azok magamra-de mindig elegansan oltozom anelkul h koldokig ero dekoltazzsal maszkalnek:-)


A dolog “hatulotoje” hogy miutan megismernek mindenkibol kihozom ezt a “vigyazni kell ra, mert kb a hatso kertben is elteved...”vedelmezo osztont mert hihetetlenul szetszort es gyerekes vagyok. Gyerek nincs, ket hazassag...szoval nem tudom, ez mindenkinel valtozo.

2020. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!