Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a gond, hogy tinderen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond, hogy tinderen nem válaszolnak miután matcheltünk?

Figyelt kérdés

Összejött 5 match, egyik sem írt vissza. Volt egy aki pedig miután írtam szétvált :D


Pedig ilyeneket írtam:

Szia hol készült ez a kép?

Szia nagyon aranyosnak tűnsz

Szia első randin kajálni?

Szia bíztam benne hogy te is a szívre rakod

Szia köszönöm a szívet


Nem tudom végül is mit lehetne írni, nagy hülyeség az egész. Most még van 4 matchem de azokat nem sikerült kipörgetni.


27 F



2020. ápr. 23. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

A kérdésed utolsó betüje a válasz.

Idöpazarlás a tinder, ha van y-kromoszòmád ( kivéve ha ugy nezel ki mint Brad Pitt).

2020. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezek elég "eh" szövegek.


De igazából mással se mennél többre. Ha tudnád hány többsoros, kreatív szöveget írtam már meg kérdéssel fűszerezve, a profilját előtte elemezve és ahhoz kapcsolódóan. Szerinted úgy visszaírt? Fszt.


Szokj hozzá.

2020. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon aranyosnak tűnsz.


Ezt akkor mondják a férfiak, ha nem jön be nekik a nő, csak nem akarnak bunkók lenni. Ez ilyen ló nincs, akkor jó a szamár is szöveg.

2020. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Same shit, töröld le, boldogabb leszel.


Ennél jobb szövegekre nem válaszolnak, kivéve ha jól nézel ki, akkor a "szia mizu" is teljesen oké.

2020. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes emberek nincsenek fent Tinderen, szóval van egy rossz hírem....
2020. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva az őszinteségért de legyen. Sokkal, sokkal, sokkal több férfi van fent. Nőként jelentősen több párom volt mint több férfi barátomnak összesen, pedig én aztán válogatós vagyok. Ha csak a fele ír az újaknak az is egy tucat üzenet. Onnan az üzenet jellege és a férfi külseje dönt. Szétválni akkor váltam rögtön ha én magam sem ertettem miért húztam jobbra, vagy ha olyan korábban nem észrevett/feltűntetett infót láttam ami számomra negatív.
2020. ápr. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen ne akadj fenn, teljesen mindegy mit írsz, valaki azonnal szétvál még akkor is, ha a legegyedibb üzenetet küldöd el neki, más meg még a töltöttkáposzta receptjére is váléaszol :D
2020. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!