Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond, ha senki nem lesz belém szerelmes?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi létemre, még sosem volt belém szerelmes senki. Volt pár kapcsolatom, de max szerettek. Mindenki azt mondja, h milyen rendes pasi vagyok, figyelmes, kedves, vicces... Viszont mindenki szakít velem, mert "nem érez pillangókat a hasában", " nem szerelmes belém" , " nincs meg a szikra"...


Külsőmmel nincs gond, teljesen átlagos vagyok.

Ti ismertek ilyen pasikat, mint én? Mi velük a gond? Mi az amin változtatni kellene?


2020. febr. 29. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanez vagyok, csak noben. Durva, de most akartam ugyanezt a kerdest kiirni...

33N

2020. febr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

No, akkor hajrá gyerekek, írjatok egymásnak! :)

Sok sikert!

2020. febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Nincs pénzed, ronda vagy stb..
2020. febr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Na, tessék már meg is oldódott (#1)
2020. febr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"Mindenki azt mondja, h milyen rendes pasi vagyok, figyelmes, kedves, vicces..."


Pont ez a baj, nem hülyíted őket eléggé, nem játszadozol velük. Megunnak.


Pont egy kérdésnél írták lejjebb: "A csajoknál az a nyerő, ha néha írogatsz nekik, néha pedig leszarod őket és még vissza sem írsz. Attól fogsz érdekesnek számítani."


Ilyeneket kell csinálni, és nem csak üzengetés szintjén. Ez nekik az izgalmas, ha totózhatnak hogy vajon mit érzel irántuk. Akkor aztán elkezdenek érdeklődni felőled és elkezdik kivetíteni a saját érzéseiket rád, ehhez csak addig kell hülyítened őket amíg már minden pislogásodba belelátják a szerelmet.


Ha olyan vagy mint amit írtál is (kedves, stb) akkor viszont mész a barátzónádba vagy kapod a kikosarazást, mert hiába vagy olyan mint a herceg a mesékben, ők is rájönnek hogy ilyen nekik nem kell, és nem véletlenül nevezik azt "mesének".

2020. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

# 5!


10-en, 20-on éveseknél és butáknál tényleg így megy, de egy normális felnőtt elmenekül, ha azt látja, hogy a másik játszmázik, mert ez várható majd a kapcsolatban is. Nem hiszem, hogy jó ötlet nem őszintén inddítani egy kapcsolatot.


Az eredeti kérdésre: Legkésőbb az első szeretkezés közben vagy végén mindegyik bartánőm kimondta nekem, hogy szeretlek.


43/F

2020. febr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
A nők valamiért az írástudatlan, pálcikalábú, együgyű, énközpontú tajparasztokra buknak. A jó nem jó nekik, mert nem szar, a szar kell nekik, mert az nem jó. Kib_szott idióták. (Összes nőtől jöhet a negatív, totálisan nem érdekel, mert csak az utóbbi éveim tapasztalatát írtam le.)
2020. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is ugyanígy vagyok csak szintén nőben.

Szerintem nincs szerencsénk, rossz helyen keresgélünk, vagy csak nem vesszük észre azokat, akiket érdekelnénk. É

2020. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6: Saját korosztályomban (18-25) 99%-ban csak ilyet tapasztaltam. Jó, értem én, hogy kb. 30 éves korukra megunják/kinövik a játszmázásokat, elég pofont kapnak a bunkó pasiktól hogy több ne kelljen nekik, stb., de most komolyan várjak annyi ideig, míg végre benő a fejük lágya? Meg kiélik magukat, stb.? Akkor inkább hülyítem én is őket, kiélem magam én is (rajtuk), minthogy magányos remeteként és/vagy a barátzónában tengődve töltsem a 20-as éveimet.


Kedvességgel soha semmire nem mentem, akit szerettem (volna) az semmibe nézett és megalázott. Ehhez képest nézd meg a bunkó állat pasikat, akiket kis híján erkölcsi börtönbe kéne zárni (ha létezne olyan), na nekik mindig van valakijük.

2020. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem utsó kettő mit vártátok hogy szerelmesek lesznek belétek, mikor nektek a numera kell. Azokra irigykedtek akiknek sok a nőjük. Közben meg ott vannak azok a srácok akik boldog párkapcsolatban élnek, érdekes rájuk nem irigykedik senki. Őket nem elemzi senki mit tudnak, csak a nőcsábászokat elemzik... Kérdező, nézd meg mit tudnak azok akikbe SZERELMESEK a nők, nem azok akik csak felszednek egy rakás ribit.
2020. márc. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!