Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A közepesnél helyesebb arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közepesnél helyesebb arcú nők addig válogatnak Tinderen az adoniszok/Brad Pittek között, amíg lesz egy ilyen, aki nem vágta át őket, akinek nem csak egy szexre kellettek, hanem valóban komoly kapcsolatot akar a férfi?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Nos lehet hogy az én készülékemben van a hiba de nem épp ez a lényege?

Mármint fel megy Jakab aki megtetszik Juliskának likeolják egymást (vagy mi) és elkezdenek beszélni. Ha kölcsönös a szimpátia és azonosak a a célok tervek akkor belőlük egy pár lesz.

Ismerek nem egy pasit aki nem brad pitt mégis talált párt mert a lánynak megtetszett.

Gyakorlatilag ezen alapszik az egész rendszer.

2020. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyen, de kicsit zavaros a kérdés. :D
2020. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1-es:


Nem, ha a példám alapján Jakab egy 10/10-es adonisz, Juliska pedig egy 6/10-es közepesnél valamivel helyesebb nő. Jakab tudja, hogy megkaphat 10/10-es nőket is, ezért a 6/10, 7/10, 8/10-esekkel elhiteti, hogy komolyat akar. Aztán találkoznak, megdugja, a csaj szerelmes lett, de kiderül, hogy a 10/10-es adonisznak csak egy ürítésre kellett. Aztán szomorkodhat a lány, pedig sok 6/10-es srác komolyat akarna tőle, de nem, Juliska sokkal jobbat akar, mint a saját szintje férfiban.

2020. ápr. 24. 19:32
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Igen. És teljesen igazuk van. Az ember legyen azzal, akivel egyszerűen boldog és ne azzal, akit lemondásnak él meg. Ehhez nem feltétlenül kell brad pittre vadászni (amúgy ia öreg már lol), van, akinek más az érték, de akkor ia igaz, hogy szelektálj, amíg elégedett nem leszel valakivel.
2020. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

A mai modern világban a nőknek a Maslow-piramis alja teljesen stabil, a férfiaknak hiányzik belőle a szex.


A nők tehát elkezdik a felsőbb szinteket építeni, a szex számukra olyan alap, mint mások számára a levegő vagy az ivóvíz.


Ezért van, mikor a nőktől azt hallod, hogy csak szexbe nem megy bele, neki csak párkapcsolattal együtt kell a szex, de arra meg nem talál "normális" pasit.


Ez kicsit olyan dac náluk, mint mikor a gazdag családba születő ember felszívja magát, hogy na majd ő a saját erejéből boldogul és nem tart igényt a háttérre, közben meg így is-úgy is örökölni fog, tehát win-win szituációban van.


A nő szintén így van, nem tart igényt a szexre, mert bármikor megkaphatja. Ezzel próbálja bizonygatni, hogy benne olyan hűdenagy tartás van.


Valóban van benne tartás, mert dugathatná magát orrba-szájba vagy akár élhetne is a testéből, tehát ehhez képest van benne nem kevés tartás.


De azért akkor sem ugyanaz, mint akinek SENKI nem jut.

2020. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha van egy ember, aki jól néz ki és csak megdug, az micsoda? Egy szex egy olyan emberrel, akit qrvára kívántál. Nyilván utána az nem kellemes, ha nem az történik, amit te akarsz, de tulajdonképpen történt a maga műfajában pozitív dolog is. Ha pedig többet is akar az illető, akkor meg aztán teljesen megérte.


De ha olyannal szarakodsz, meg adsz esélyt, akit nem kívánsz és kb csak jótékonykodsz, az mi? Egy balfsz, aki nem is vonz és nem is az igazi a dolog kezdettől, akire ráerőlteted magad, hátha, aztán ugyanúgy lehet belőle csak szex, csak még azt sem élvezhetted. És ha össze is jön, az is csak az állóvíz kategória. Komolyan van olyan ember, aki ilyen kapcsolatról álmodik, csakhogy legyen?


Csak azzal lehetsz boldog akire valamilyen szinten vágysz. Én is csak azzal folytattam az ismerkedést, aki elsőre szimpatiát váltott ki belőlem. Fölösleges esélyt adogatni "hátha" alapon, elmondom, miért:


Nem a külső dönti el, hogy az illető mit akar tőled. A hűség nem a körülményektől függ és az ízlés sem. Az előnytelen külsejű emberek csak azért tűnnek átlagban jobbnak belsőre, mert kevesebb lehetőségük van féregnek lenni. De nem ez szabja meg az értékrendjüket és biztos vagyok benne, hogy aki kevésbé élhette meg, hogy kelendő, az az első adandó alkalommal ugrik, ha úgy alakul... Ennyit erről, mindenki válassza azt, akire tud vágynu

2020. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a 10/10-es Adonisz alfahím megkaphat 10/10-es nőket, akkor miért dugna meg egy 10/6-ost? Nincs rászorulva szerintem.
2020. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát kérdező... Elfogadom hogy te azt akartad kérdezni amit a hsz-ben írtál de szerintem a kérdés nem arról szól.

Szó szerint azt írtad le hogy : "amíg lesz egy ilyen, aki nem vágta át őket, akinek nem csak egy szexre kellettek, hanem valóban komoly kapcsolatot akar a férfi?" Na most akkor mégse csak megdugta a lányt tehát Jakab és Juliska mégis egy siker története a netes társkeresésnek. Persze addig lesz sok olyan pasi Julis életében aki csak megdönti.

Ha Juliska nem tud vonzódni a saját szintjén lévő férfiakhoz akkor (bár felszínes) de joga van csak a Jakab szintű pasikra ráírni vagy csak tőlük fogadni a megkeresést. Amíg nem hisztizik emiatt igazából azt tesz amit akar. Ahogy írták annak semmi értelme és nagyon inkorrekt dolog hogy az ember olyat hülyítsen akivel amúgy se lesz semmi.

2020. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt akartam kérdezni, amit a hetes. A 10/10-es nők mégis kikkel vannak, ha az adonisz az átlagos nőket dugja? Egyébként nekem átlagnál kicsit csinosabb nőként mindig vonzó párjaim voltak, és egyik sem csak megdugni akart. A jóképű férfiak is szeretnének komoly kapcsolatot. Tehát igen, kiválogattam azt, aki tetszik ÉS komoly kapcsolatot akar. Ja, és volt, hogy 1,5 évig egyedül voltam, de nem zavart.
2020. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Engem is az érdekelne, amit a #7 és #9-es már megkérdezett, de mindenképp kíváncsi lennék a világlátásodra ebben a témában.

Írod, hogy "Jakab tudja, hogy megkaphat 10/10-es nőket is, ezért a 6/10, 7/10, 8/10-esekkel elhiteti, hogy komolyat akar."

Tehát, férfiként kérdezem, hogy miért kell 6-7/10 csajokat döntögetni, ha bármikor felszedhet az illető egy 9-10/10-est? Hol itt a logika?


És igen, az is érdekelne, hogy szerinted a 10/10-es top csajokra akkor mégis ki nyomul, ha még Mr. Adonisz inkább az átlagtól valamivel jobb lányokkal szórakozik?


32F

2020. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!