Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen badoon valóban "menőbb" a troll típusú fiók?!

Figyelt kérdés

Valami frappáns szöveg esetleg valami szerkesztett kép vagy valami extra "trollkodás".

Rengeteg ilyet látok.

Randivonalon voltam fent eddig de ott alig vannak 18-25 évesek : (



2019. jún. 6. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok vietnámban szolgáltam , bece nevem gyors tüzelő , ha ki kapom akkor be kapod ha be kapnád akkor ki kapom. Ilyesmire gondoltál ?
2019. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
élőben is ugyanaz kell a nőknek mint neten. azaz hogy érdekesen szólitsad meg őket ne a szia nagyon tetszel dumával
2019. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
azt nem tudom , hogy menőbb e de nekem bevàlt
2019. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a "szia tetszecc julcsa" kategóriát nyomatom :D

Csak új vagyok az oldalon és kérdezem mi az ami jobban beválik!

2019. jún. 6. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmind1,ha nem vagy egy pózer bzi akkor vissza se jelöl ,vagy minimum 2 nap után felszívódik. Tinder,badoo egy Qurva nagy karám,tele barommal. Egy jött el a randira,az is fogyatékos volt.
2019. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!