Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek buta ez a felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek buta ez a felfogás, vagy teljesen jogos, ha 34 évesen átlag diplomáként (nettó: 240 e, sajnos nem a nyerő közgáz, vagy Gépész, infos szak), de értelmes férfiként nem erőltetem többé a, , csajozást", mert úgyis lecserélnek egy infósra?

Figyelt kérdés
Eddig 6 ból 5 barátnőm cserélt le infósra, egyik pedig gépészmérnökre. A cserét szinte szó szerint kell érteni, 3 meg is csalt.
2020. ápr. 25. 10:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem buta felfogás, de a te életed azt csinálsz amit akarsz
2020. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, buta felfogás. Kár, hogy diplomásként egy egysejtű agyi szintjén állsz.


Na, láthatjátok, hogy nem minden a diploma. Az csak egy papír.

2020. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a diplomáddal, vagy a fizetéseddel van a baj, de ha így érzed, nem kell csajoznod.
2020. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Infós vagyok, ennek a pénznek a többszörösét keresem, és nem ragadnak rám úgy a nők, ahogy a GYK-s emberek szernit kellene.



Megtennéd, hogy bemutatsz azoknak a nőknek, akikkel összejönnél, és infósra akarnak cserélni?


Annyira szeretnék már bekerülni abba a körbe, ahol a magas fizetés, és a mérnöki diploma akkora csajmágnes, hogy nyugodtan válogathatok, de valami miatt Ti rosszul kereső férfiak olyan irigyek vagytok, hogy az ilyen nőket megtartjátok magatoknak!

2020. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Magadról nem írtál semmit, ez alapján hasznos választ nem fogsz kapni.

Nincs olyan ember aki ez alapján megmondja, mi baj van veled és miért hagytak ott.

2020. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Max annyit tudnál tenni - de nem ajánlom -, hogy jóval lejjebb adsz, és pocsék nőknél próbálkozol. Akik nem kellenek senkinek, azok nem fognak úgy ugrálni... Kicsit is jobb nőnek bármikor összejön bármi.
2020. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy pusztán a végzettség miatt cseréltek le?

Párom egyébként nem keres nettó 240-et, nem infós és nem is mérnök, de ha csak diplomáját néztük, mivel nekem is ugyanez van, így előnyt is élvez. Nem cserélném le másra.

2020. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
7-es. Miért mi benne annyira jó?
2020. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez csakis a választott végzettséged miatt van, semmi más nem befolyásolja. Teljesen egyértelmű.
2020. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha ennyi eszed van diplomásként, én bármire lecserélnélek, bocs.
2020. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!