Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egy bizonyos típusú lány talál meg Badoon és Tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regisztráltam Badoora és Tinderre is. Ha jól tudom, ez a két legnagyobb társkereső app jelenleg. Feltöltöttem pár semmit mondó képet magamról. Tök átlagos vagyok kinézetre. Nem vagyok szépfiú, sem csúnya, nem vagyok kisportolt, sem elhízott.


A leírásomat sem cifráztam túl, leírtam, hogy csak beszélgetni szeretnék. Mindenkit likeoltam heteken át, vagyis biztos van legalább 1000 lány, akit jobbra húztam.


Szép számmal jöttek a matchek, viszont felfedeztem egy tendenciát, amit nem értek, és a kérdésem is erre vonatkozik, hátha valaki érti, hogy miért van ez.


Szóval a kb 50 lányból, akivel matchünk volt, 48-ra illik ez a leírás: Elhízott, nem szép arcú, ránézésre igénytelen magával, rengeteg és túlzó a sminkhasználata, valamint manipuláltak vagy beállítottak a fotók. És majdnem mindegyik kizárólag komoly párkapcsolatot szeretne. Nem is értem, miért jelölnek vissza, ha én meg a leírásomban írtam, hogy csak beszélgetni szeretnék. Előre is köszönöm a válaszaitokat!


33/F



2020. ápr. 25. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak beszélgetni akarsz ez mindegy is nem igaz? ;)
2020. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!A kérdésem nem az volt, hogy mindegy-e vagy nem, hanem, hogy miért van ez így.
2020. ápr. 25. 12:57
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
85%

Alapvetően a csinosnak mondható nők máshogy használják ezeket a társkeresőket, mint az általad említettek.


Ők vadásznak, míg a csinosabbak alig győznek válaszolni a megkeresésekre.

2020. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Semmi sem véletlen. Sok mindennel kötik össze azt, hogy milyen párt "vonzol be" az életedbe, pl. hogy milyen mintát láttál a szüleidtől, eddig milyen volt a kapcsolatod a másik nemmel és kik jöttek be, a tévében milyen típusú nőket látsz, stb. Próbáld meg összeírni, hogy milyen érzéseket váltanak ki belőled ezek a nők, pl. a túl sok sminktől undorodsz, vagy félsz az elköteleződéstől, utána pedig kérdezd meg magadtól, hogy honnan jön ez az érzés. Gyermekkori trauma? Vagy azért nem akarsz elköteleződni, mert az exed is otthagyott? Ezekkel az emlékekkel, helyzetekkel dolgod van, tehát magadban kell keresned a miértjét, és adott esetben begyógyítani ezeket a lelki sebeket, vagy helyretenni az olyan gondolatokat, hogy pl. csak akkor kellek a nőknek, ha tökéletes a testem.
2020. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Minden értelmes embernek leesett már, hogy átlagosan a nők igényei nagyobbak külső terén. Ha te csak átlagos vagy, akkor többnyire átlag alatti csajok fognak valamit akarni tőled a neten. A "nekem nem számít a külső, csak egy normális pasira vágyom" szöveg egy mese. Ezt csak az nem látja, aki nem akarja és ezen az oldalon rengetegen vannak így. Sok nő itt ezt valamilyen támadásnak veszi, de a való életben a környezetemben ezt simán elismerik a nők.


#4: Ember... Mit vonzott be azon, hogy MINDENKIT lájkolt és még a bemutatkozó szöveget sem bonyolította túl? :D

2020. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kornikus00 ***** válasza:
68%

Mert ezek beérik veled, mert tudják hogy jó pasit nem kapnak, senki nem ír rájuk mer elhízottak, és igénytelenek, meg keseredettek, mint az átlag férfiak. Az átlagos nőkre meg jobbnál jobb pasi ír, ezek az átlagos nők, pedig úgy vannak az átlagos pasikkal, mint te, ezekkek az igénytelen külsejű, elhízott nőkkel.



Tehát, elvan tolva az egész, igazságtalan. Ha átlagos a kinézeted semmi esélyed neten.

2020. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4es válaszoló. Annyira fárasztóak ezek az ezoterikus zöldségek. A kérdésre sem sikerült válaszolnod, csak süketelsz a semmiről. Semmi bajom az elköteleződéssel, de ha lenne, a kérdésem nem a saját lelki traumáimra vonatkozott.
2020. ápr. 25. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Hat, 1000-bol otven az a no, akinek mar minden mindegy.
2020. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kornikus00 ***** válasza:
15%

6-os válaszoló vagyok!


Ha és is felmegyek társkeresőre, engem a 40-40-felettiek sziveznek be. De olyanok hogy nem is azzal van gond hogy rondák, mert arról nem tehetnek, de legalább a száj ápolásra, egy nőirs frizurára, vagy egészséges táplálkozásra oda figyelhetnének a saját érdekükben. Egy átlagos. Se nem csúnya se nem szép csaj, szóba se áll velem aki nem egy mázsa. Engem is idegesít, és valószínű hogy törköm onnan magam. Tedd te is ezt mert hába reménykedsz úgy se fogsz találni átlagos csinos lányt neten és ez jó tanács. Csak idődet pocsékolod.

2020. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 Jaj megint itt van a "környezetében a nők" válaszoló.
2020. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!