Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban okos döntés volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban okos döntés volt a részemről, hogy idáig minden lányt elengedtem az életemből?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy gondoltam,hogy a lányok sokkal jobbat érdemelnek tőlem. Mellettem nem tudnának boldogok lenni. Amikor a közösségi oldalakon láttam, hogy barátjuk van akkor egy kisebb öröm töltött el ugyanis így éreztem,hogy nálam sokkal jobbat találtak és legalább boldogok hiszen én semmit sem tudtam volna megadni nekik.

2020. ápr. 25. 15:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Valahol 16-22 között. Nem akarom elmondani pontosan mert akkor jönne az hogy "te még fiatal vagy ahhoz hogy így érezz" és hasonlók.
2020. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2020. ápr. 25. 16:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Takarodj már a francba, Balázs. Válaszolók! Ez a hülye csak húzza az agyatokat, hogy legyen kivel beszélgetnie. Különben neki jó úgy, ahogy van.
2020. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy te mindig mindent jobban tudsz mint én...
2020. ápr. 25. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!