Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett. Az alábbiak tudatában mennyire okos döntés? Vagy csak én látok rémeket?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de évek óta ismerjük egymást. 1 éve együtt élünk. Úgy érzem, tényleg nagy a szerelem. Számomra ő A Férfi. A napokban eljegyzett. A tettei, szavai őt igazolják eddig, ő is szeret. Már szinte mesébe illő ez az egész, amit valamilyen szinten képtelemn vagyok felfogni. De ez az én kishitűségem, hogy nem feltétlen hiszek magamban.


Attól tartok, hogy X időn belül megromlana a kapcsolatunk, mert nem lennék elég jó neki. Vagy találna egy másik, fiatalabb, csinosabb, szebb, okosabb, stb. csajt és ejtve lennék. A kapcsolatunkért mindent megteszek, úgy érzem, ő is, de mégis tartok egy kicsit. Annak ellenére is, hogy mondta, más nővel el sem tudná képzelni az életét.


Egy 'bökkenő' van (ami engem nem zavar, mert így ugrottam fejest a kapcsolatba, de az eljegyzés miatt fontos lehet): 26 évvel idősebb nálam.



2015. jan. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 50 eves vagy, o meg 76, akkor szerintem nem gaz. Ha mondjuk 20, o meg 46, akkor felejtsd el. Nem feltetlenul azert amit irtal, ugy altalaban nem lesz jo vege... Sorry
2015. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Hát, ha sokat problémázol a semmin, akkor a gondtalan kapcsolatot is elronthatod. Tipikus hiba, amikor problémát csinál valaki oda, ahol nincs... ne ess bele.

Egyébként ha 26 év van köztetek, akkor ő már valószínűleg túl van a negyvenen, de inkább 50 körül lehet, és az ilyen korú férfiak már annyira nem válogathatnak, szerintem.

2015. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!