Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok a szeretőmtől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok a szeretőmtől? Mi lenne az okos döntés? 22L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nekem kell eldöntenem. De talán egy kívülálló véleménye segítene. A helyzet az, hogy katonának tanulok külföldön és így nincs időm egy rendes párkapcsolatra. Ezért vagyok ezzel a férfivel együtt, aki 44 éves és felesége van.

Most viszont terhes lettem tőle és neki még nem mondtam, ahogy a családomnak se. A kérdésem az, hogy neki elmondjam-e? Nálam az elvetetés nem opció. Lassan végzek a sulival, illetve ha úgy van halasztani is tudok. De félek, hogy ha elmondom neki, akkor minden kiderül a szüleim és az ismerőseim előtt is. Ha viszont nem mondom el neki, akkor mondhatom azt otthon, hogy nem tudom hogy kitől van a gyerek. Tudom, hogy így ribizlinek néznének, de fele akkora szégyent nem hoznék a családra, mintha kiderülne a viszonyom. Szerintetek melyik lenne a helyes megoldás?


2018. jan. 8. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ez nehéz kérdés. Azért szerintem az apának mondd el - joga van tudni. Nagy valószínűséggel persze szakítás lesz a vége, és hogy nem fog a nevelésben részt venni még anyagilag sem, de akkor is joga van hozzá. Otthon meg lehet, talán a családi béke megőrzése érdekében inkább azt kéne mondanod, hogy becsúszott valamelyik katonasráccal. Megesik az ilyen.
2018. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló berkekben mozogva írom, hogy lőttek a katonai pályafutásodnak. Remélem, csak kamu a kérdésed. Mi szánalom már, hogy összefekszel egy nős, 22 évvel idősebb férfival? A másik pedig, ezzel érvelnél, hogy nem tudod, kitől van a gyerek? Biztos nem gondolnának ordas ribinek emiatt a szüleid, ismerőseid...mondd el az apának, hogy az ő gyerekét hordod a szíved alatt, aztán, hogy kezd-e valamit ezzel az infóval vagy sem, már rajta áll.
2018. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
"Mi lenne az okos döntés?" Szerintem te azon már túl vagy..
2018. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Illene elmondanod neki, de nem tudom hogy van ilyen esetben, gyerektartást kell fizetnie, vagy ez csak házasság-válás(különélés) esetén van? Végül is az ő gyereke is, ketten hoztátok össze, felelősséggel tartozik érte. A szomorú tény meg az, hogy így a te karrierednek is lőttek, fel is kell nevelni a gyereket, nem csak megszülni.
2018. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Döntened kell! Hagyod a karriered veszni hagyni a születendő gyermek miatt, vagy feladod s neveled Őt.

Végy elő egy papírt, egyik oszlop karrier, másik gyerek.

Írd össze, mi szól egyik majd másik mellett. Aztán jobb képet kapsz majd.

Az apukának jobb lenne elmondani, de csak azután miután eldöntötted, hogy feláldozod a karriered és felneveled a gyereket vagy pedig nem.

2018. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy vmelyik hszó írta, mond azt, hogy vmelyik katonasráctól van a gyerek, a srác pedig már hetethét országon túl van. Igaz, ha felnő a gyerek, akkor meg kap egy hazugságot, ez sem jó. :(

Ha az abortusz nem opció, akkor passzolom a témát.

2018. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
Én nagyon becsülni foglak érte, ha megtartod a gyereket. A többi nem számít. Viszont nehéz lesz egyedül végigcsinálnod a terhességet, plusz ami utána van, az biztos.
2018. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Egyedülálló anyaként a katonai karriernek lőttek, szóval égető szükséged lesz a gyerektartásra.

Normális párkapcsolatra is kevés esély van, ugyanis mindig szóba fog kerülni, hogy ki az apa. Az se biztató, hogy sejtelmed sincs, egy 22 évvel öregebb házas férfi, vagy egy katona de lelépett.

Egyébként mindenképp mondd el, mert úgyis megtudja, hogy terhes vagy, később, hogy van egy gyereked, és nem kell sokat sakkoznia, hogy ki lehet az apa.

Gratulálok! Sikerült teljesen elcseszned a saját életed! A legkisebb bajod, hogy mit fog szólni a család!

2018. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

Lőttek a katonai karrierednek, a kicsinek "nem lesz apja"

Az örökbeadás sem opció?

2018. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%

Örülök, hogy megtartod. :)


Az apának mondd el, így igazságos, hogy tudja.

A szüleidnek meg azt, hogy volt egy futó kapcsolatod egy katonatársaddal, aki nem vállalta, vagy még a terhesség kiderülése előtt lelépett vagy ilyesmit. Nem kell mindent tudniuk.

2018. jan. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!