Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan öntötök lelket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan öntötök lelket magatokba, amikor úgy érzitek, nem megy a párkeresés?

Figyelt kérdés
Reménytelenül kapcsolatfüggő vagyok (amiből szeretnék kigyógyulni), egyedül érzem magam, unatkozom, jó lenne találni valakit, de jelen helyzetben ez lehetetlen... ha jár(t) valaki hasonló cipőben, hogyan kezeli (/kezelte) ezt?

2020. ápr. 26. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
lány vagy? Kitartás, pont alkalmas az idő megszabadulni a függőségektől.
2020. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg, de nehezebb, mint gondoltam :D
2020. ápr. 26. 01:45
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem már az egyedüllét a természetes. Néha szoktam arra gondolni, hogy bárcsak sohasem tudtam volna meg, hogy milyen fizikálisan, érzelmileg egy párkapcsolat, mert akkor nem tudnám, hogy mire vágyom. Így viszont igen és jó ideje...

Ezt leszámítva elvagyok magam, mint a befőtt. Csavargok sokat, sportolok (ki nem néznéd belőlem, hogy milyen jó az állóképességem), főzök, fotózok, néha túrázok is, vagy összefutok baráttal, szóval elfoglalom magam mindig valamivel. Mondhatni természetes az egyedüllét, és nem azért vagyok egyedül, mert szarul néznék ki, meg defektes vagyok. Viszont nem mennék bele hosszasan, annyi a lényeg, hogy alapból nem voltak lehetőségeim errefelé ismerkedni, most meg a vírus is betesz. Meg úgy minden téren rohadt szarul indult ez az év. Szeretném is gyorsan elfelejteni. Amikor rosszabb, akkor van, ha látok szerelmes párokat kint a Dunán vagy máshol. Hmmm...

2020. ápr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Sorozatok, csoki és "hagyjonmindenkibékén" hozzáállás a dolgokhoz. Eddig mindig bejött.
2020. ápr. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a teljes figyelem elvonás segít.

Az is csak annyira, hogy azért állandóan a fejembe jár a dolog, de a szomorkodást elnyomom sorozatozással.


Próbáltam magam átállítani a "jajj, de rossz, hogy nincs párom"-ból a "de jó lesz, amikor megismerek majd valakit"-ra.

2020. ápr. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Belekell törődni a magányba én úgy kezeltem,elfogadtam.
2020. ápr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez a bejegyzés úgy született, hogy tegnap "picit" iszogattunk (skype-on) a családdal. Ők lefeküdtek aludni, én meg egyedül maradtam a gondolataimmal. Ma _RETTEGVE_ nyitottam meg a böngészőmet azon agyalva, micsoda oltásokat kaphattam ezért... de nem. Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásotokat. Alapból én is ezeket művelem, csak tegnap valahogy... hát na.
2020. ápr. 26. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok...több mint 10 év után lettem szingli pár hónapja. Rosszkor is jött ez a vírusosdi, mert esélytelen az ismerkedés.


Amikor elkap az érzés, hogy huuu de jó lenne valaki, mindig átveszem fejben, hogy miért is jó most nekem, hogy ilyen hosszú idő után szingli lettem.

Pl.: nem vagyok összezárva senkivel ezáltal nincsenek veszekedések, azt csinálok amit akarok, oda megyek ahova akarok (ez a vírus előtti időszakra, meg mondjuk most is), nem kell idegeskednem párkapcsolati problémákon, magam ura lehetek stb stb...

Ilyenkor ideig-óráig elvagyok, mert belátom hogy tényleg jó most egyedül.


Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem hiányzik hogy valakivel beszélgessek (egyedül élek), vagy bújjak, vagy az hogy szeressek...De majdnem a fél életem egy pasi mellett éltem, és muszáj egy kicsit egyedül is lenni :)

2020. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Még fiatal vagy előtted az élet én is voltam elkeseredve nekem ezt a 10 pontba össze szedet gondolatokat adták, hogy próbáljak meg aszerint élni. El küldöm neked hátha segít.


Tíz pont amit érdemes megfogadni!


1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!


2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !


3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!


4 A természet legnagyobb csodája vagyok!


5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !


6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!


7 Nevetni fogok a világra


8 Ma megszázszorozom értékeimet


9 Most fogok cselekedni


10 imáimban útmutatást kérek

2020. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul éreztem magam, amikor nem találtam párt, de nekem mindig azt mondták, akkor jön, amikor nem is várod, főleg, amikor nem keresed. És igazuk lett, bár addig nagyon rossz volt.Ha nem gondoltam volna rá, akkor is eljött volna.Ha rágörcsölsz, az csak rossz, mert látszik rajtad, ezért elkerülnek a fiúk (ha lány vagy). Ha fiú vagy, akkor talán könnyebb helyzetben vagy. - De ha unatkozol, és lány vagy, a legjobb idő, ha már nem jársz suliba, és nem kell tanulnod, hogy több könyvet elolvass, amire eddig nem volt időd. Ha eddig nemigen olvastál, akkor próbáld ki: Bronte: Üvöltő szelek. Ezzel a könyvvel az is megszereti az olvasást, aki addig el sem tudta volna képzelni, hogy így lesz. Igaz, a könyvtárak zárva vannak, de talán kölcsön tudod kérni valakitől. Ha kérsz még könyvcímeket, küldök. - Ha fiú vagy, akkor Jack Londontól ajánlom a Vadon szavát.
2020. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!