Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány ellen milyen mit tegyek? Annyira nehéz számomra a párkeresés. És az alacsony onbizalmam miatt érzem, hogy nem ilyen emberre van szüksége valakinek, mint én vagyok.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor természetesen az önbizalmadat kell elöször felpumpálni, csak utána kellene a párkeresésre fókuszálnod. Nem akarok példákat írni, mert majd megint jönnek, a "semmitérő tanácsokat írsz, hogy tanulj, sportolj" dumák, szóval, te tudod, hogy mik a gyengeségeid. Miért érzed azt, hogy nem vagy elég szép, vonzó, figyelemre, szeretetre méltó? Fogadlmazd meg magadnak, illetve lehet nem tudod megfogalmazni magadnak, akkor lehetnek jók egyéb segítő kezek. Majd ezekkel kell tudatosan foglalkoznod, fejlesztened magad, hogy már ne érezd, hogy kevés lennél. Nem fog úgy menni, hogy párkapcsolat által keresed a megoldást, hogy majd egy másik fél szeretete által leszel jobban. Mert az szét fog esni, a lelki sérüléseid meg fogják mérgezni a kapcsolatot.
2020. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Dolgozz azokon a hibáidon ami miatt ezt érzed.
2020. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok dolgozni a " hibáimon" de mindig jön valami és valaki... és lerombolom amit eddig felépítettem....
2020. ápr. 11. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mitől alacsony az önbizalmad?
2020. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!