Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet igazi barátság férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet igazi barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés

Az én véleményem szerint csak egyfajta laza baráti viszony létezhet, mert ha ez túl szorosra fordul, akkor vagy párkapcsolat, vagy a barátság összeomlása következik be.

Különösen nehéz a dolog ha az egyik fél egyedülálló és magányos, mert akkor a magányos fél úgymond sebezhetőbb. Érdemes ilyenkor a barátság fenntartására törekednie az egyedülállónak, vagy távolodnia érdemes a másiktól?



2020. ápr. 26. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Van egy lány akivel nagyon jól elbedzélgetek, én próbálkoztam nála , és magam se értem , de ő mindent visszautasít
2020. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Igen ha a pasi homo a csaj meg leszbi!!!!
2020. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Amúgy én is bepróbálkoztam de nagyon finoman az illetőnél, de igazából egyikünk sem akarta hogy komoly kapcsolatunk legyen, csupán a kölcsönös szimpátia az ami minket összetart, és ez a helyzet igen fura a számomra.

Viszont mióta egyikünk nem egyedülálló, azóta a barátság csak még nyilvánvalóbb lett, mert barátként beszélünk egymással a kapcsolatról.

De vajon fenntartható-e hosszútávon egy ilyen barátság, és érdemes-e fenntartania egy magányos embernek is ezt?

2020. ápr. 26. 15:06
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Letezhet.
2020. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Persze létezhet, csak azt mindig tönkre teszi a szex....
2020. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Simán, nekem rengeteg barát nőm van, sosem volt köztünk semmi.
2020. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
De lényegtelen mert az sosem lesz teljeskörű várat hanem idő hely függvényében potenciális szex partner!!! Mig egy azonos nemű egyénnel sosem fogtok szexelni!!! (ha mindketten hetedik vagytok!) mindegy hogy mi történik mennyire vagytok önkivületi állapotban!
2020. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen van. Egyik legjobb barátom fiú pár éve,neki menyasszonya van, én egyedülálló vagyok. Sose néznék rá "úgy", ahogy ő se rám. Meg se fordult ilyen a fejünkben.
2020. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha a két fél párkapcsolatban él, akkor hű, de nagy barátságnak nincs helye. Szerintem. Nekem is vannak férfi barátaim, számíthatunk egymásra, jókat beszélgetünk a közös hobbikról, jókat röhögünk és gyakran a párom is velünk tart, de lelkizni meg éjszaka lófrálni meg elmenni több napra nem fogok vele kettesben. Egyszerűen annak nincs ott a helye és ha nő barátom lenne, akkor is inkább meggondolnám. Szerintem ez így normális és így helyes. Mikor még szinglik voltunk, kicsit jobban részesei voltunk egymás életének, rúgtunk be együtt, vannak hülye sztorijaink az unalmas hétköznapokról, kicsit olyanok voltunk, mint a testvérek. De ezt sem a párom nem nézné el az én esetemben, sem én a magam esetében (szégyennek érezném), sem a párom esetében. Szóval ennyit erről.
2020. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódnak egymáshoz, létezhet. Én főiskolás koromban segítettem egy akkor jó barátomnak összejönni a mostani feleségével.
2020. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!