Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, Urak! Nálatok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Urak! Nálatok mit jelent, ha egy ellenkező nemű kollégát munkaidőn kívül is gyakran kerestek, pl. üzenetben (nem munkaügyben)? Csak barátkozás, vagy több is lehet mögötte?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy működik ez mindkét nemnél. Ezért kérlek, kort, nemet is írjatok a válaszhoz! :)

2018. dec. 28. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Bárki ellenkező neművel, aki nem már évek óta közeli barátom (kolléga, valaki, akit a közelmúltban ismertem meg, sportolótárs, bárki), szabadidőmben "csak úgy" nem fogok beszélgetni bármi témáról, hacsak nem szeretnék többet tőle. Barátom van elég, meg azt nem is keresem üzenetben, a barátságaim általában maguktól, közös időtöltés során alakultak ki, nem erőltetve beszélgetve. Szóóóóval, jah, ha ilyet csinálnék, az egyértelműen azért lenne, mert szimpatizálok az illetővel.


26/N

2018. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok és alapból jól kijövök a férfiakkal (is) mivel kedvelem a lazaságot, hogy férfiaknál pl egy munkahelyen mindenki mindenkivel haver (nők meg kis klikkekbe pletykálnak sokszor) szóval ezt a fajta magatartást, hülyéskedést. Ezért én barátkozom mindenkivel aki szimpatikus. Ez persze nem feltétlen jelent vonzalmat.

De sokan meg máshogy vannak.

2018. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat! Jöhet még több is! :)


Azért tettem fel a kérdést, mert nekem pl. nem jutna eszembe senkire ráírogatni (főleg rendszeresen) munkaidőn kívül. Félnék, hogy félreérti az illető. Kivéve ugye, ha pont az volna a célom, hogy "félreértse". :DD

2018. dec. 28. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Senkit nem keresek gyakran, egyfelől nem vagyok ilyen ilyen ragacspamacs smúzolós kis buz1, másfelől meg ha kölcsönös a szimpátia akkor keressük egymást felváltva, ha van vonzalom, akkor gyorsan személyesbe terelem a dolgot, nem játszom a poétát a neten hónapokig.


F 29

2018. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
2-es vagyok. Még annyit tennék hozzá hogy ha valaki társaságát keresem akár csak barátkozási akár komolyabb ismerkedési szándékkal azt sose neten teszem. Csak személyesen.
2018. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam általában csak barátkozás. Sokkal jobban kijövök a férfiakkal mint a nőkkel. Persze ritkán működik csak barátság szintjén úgy, hogy ne lásson bele többet egyik fél sem. Van néhány kollégám, akikkel sokáig együtt dolgoztam és munkán kívül is sokat beszéltünk. Sosem volt semmi több barátságnál, de ez főleg azért volt mert az egyikőnknek vagy mindkettőnknek volt párkapcsolata. Aztán ha valaki évekig csak a barát zónában van már nem is nagyon tudsz úgy gondolni rá mint potenciális partner.

Illetve nálam van különbség gyakran és gyakran között is. Az, hogy mondjuk heti pár alkalommal beszélünk, hogy kivel mi újság nálam szimpla barátkozás. De amikor már napi szinten nagyjából mindent megbeszélünk az nálam általában másfajta érdeklődés jele.

26/N

2018. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Én a férfi kollégáimmal jobban kijövök, értik a gamer poénokat, meg a netes meme-ket, és egyéb hülyeségeket. Én pl ha látok valami vicceset, ami illik a munkához, simán elküldöm 1-2 kollégának, bár ezt nem nevezném sűrű vagy komoly beszélgetésnek, és ők se érzik így. Ők is szoktak ilyesmiket küldeni. Ezeket pl nem értem félre, amikor az egyik srác kettesben elhívott moziba és mondtam, hogy nekem ez furcsa lenne, akkor már nem hittem el neki hogy "ő ezt csak úgy barátkozásból gondolta".


26L

2018. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én többet reméltem mögötte,de nem lett több a dologból. :D
2018. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nő voltam.
2018. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet több is, lehet gesztus is, ennyiből nem fogod tudni kitalálni.
2018. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!