Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két szék közül a padlóra esek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szék közül a padlóra esek?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: pár hónapja fűztem egy lányt, komoly kapcsolatra a személyisége és világnézete miatt nem lenne alkalmas számomra. Egyébként jófej és napi szinten beszélünk, de egy kapcsolatban sok zavaró dolog előjönne. Aztán összejött valakivel így a dolog megszakadt de most szakítottak.

Van egy másik lány akivel eltudnék képzelni komolyat és nagyon jó a személyisége, régóta ismerem.

Külsőre még hasonlítanak is, nagyon jól néznek ki mindketten, számomra 10/10 mindkét lány, így ez nem igazán mérvadó jelenleg.


Nos a probléma, hogy nagyon egyszerre lettek szinglik és így hirtelen aktuálissá vált, hogy lépjek egy irányba.

Az elsővel mint írtam maximum egy barátság extrákkal (szexkapcsolat) jöhet szóba, a másodikkal viszont bármi, tehát egyéjszakás kalandtól a tartós kapcsolatig minden.

Na és itt vagyok bajban, hogy mit csináljak. Ha mindkettőjükkel sikerülne egy laza barátság extrákkal dolgot kialakítani, akkor lehetnék velük egyszerre, de erre kevés esélyt látok.

Viszont ha csak az egyikőjükre koncentrálok akkor a másikat elszalasztom.

Nem titkolom, az első lány (is) nagyon vonz szexuálisan és mindenképp szeretnék vele lenni akár csak pár alkalommal is, de valahogy úgy, hogy ne én legyek a szemét disznó aki kihasználta.


Ilyen helyzetben ki mit tenne? Én 21 éves vagyok, a lányok szintén 21-22 tehát nincs nagy eltérés.

Mi lenne a jó döntés? Egyszerűen nem tudom egyikőjüket sem elengedni. Legalábbis addig biztos nem amíg nem volt legalább egy kis kaland.



2019. aug. 19. 03:20
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, hogy kellenél bármelyiknek is.
2019. aug. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Nincs köze hozzá, de a logikája és a mondanivalója tökéletesen ideillik:

[link]


Ha megérted ennek a problémának a lényegét, akkor meg fogod érteni a helyzetedet is.

2019. aug. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy nem vagyok esélytelen náluk.

Az elsőnél valóban összejött valaki mással helyettem, ott a másik srác régebb óta képben volt. Ettől függetlenül nagyon rövid idő után félreérthetlen jeleket kaptam, hogy szexuálisan vonzónak tart.

A második lányt pedig sokkal régebb óta ismerem, hol ő volt kapcsolatban, hol én így nagyon sok idő eltelt úgy, hogy valamelyikünk foglalt volt, viszont nála is érzem, hogy lenne esélyem. Hogy komoly kapcsolatot akarna-e velem abban nem vagyok biztos, de szexre szinte biztosan jó lennék. Ezt úgy vettem észre, hogy általában a férfiak érzik. Illetve vannak jelek, elejtett félmondatok amiket nem lehet félreérteni. Csak egy random példa, egyszer írtam az első csajnak hogy épp dolgozok valamin erre visszaírt, hogy “Hmm rajtad én is szívesen dolgoznék”. Szóval ilyen pimaszabb, perverzebb dolgok és nem ez volt az egyetlen.

2019. aug. 19. 03:38
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy ők nem ismernek téged annyira, hogy el tudjanak így gondolkozni rólad, mint te róluk.

Kettő: őrajtuk is múlik. Ha megkérdeznéd, ezek közül mire vágynak veled, előrébb lennél.

Nekem eleve kizárt egy olyan férfi, amilyennek leírtad magad a nyitóban.

2019. aug. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
"szexre szinte biztosan jó lennék" Igen, kimutatjuk a vonzalmat, de ha én megtudnám, hogy a megvágyott férfi kapható egyéjszakásra is meg barátságextrákra is, tehát a szexualitás merőben mást jelent neki, mint nekem, akkor nem érdekelne.
2019. aug. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ahhoz, hogy 2 szek között a padlóra ess, legalább az egyik székhez kellene, hogy bármi közöd legyen.


Jelenleg viszont mi dkét nőről kizárólag álmodozol

2019. aug. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkâbb azt kéne eldönteni mit akarsz,kapcsolatot,vagy csak barátság extrákkalt.Ha az utóbbit,akkor mind a kettőt megpróbálhatod befűzni.

Szerintem amùgy se akarsz komolyat,abból,ahogy írsz róluk,és mit tudsz elképzelni,mind a két csajnál a szex a hangsúlyosabb.

2019. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon elmentek a válaszok abba az irányba, hogy én esélytelen vagyok a lányoknál. Ezt nem tudom honnan veszitek, de nincs így.

Egyik válaszolónak kizáró ok lenne, hogy én benne vagyok egyéjszakás kalandban. Ez sajnálatos, de a lányokkal beszélgettem ilyen témákról, számukra nem kizáró ok.

Én csak abban kérek segítséget, hogy melyikőjüket válasszam. Az utána következő lépéseket már megoldom.

2019. aug. 20. 00:55
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Igazad van, nem értem én is, hogy minek kötöszködnek, amikor világosan leírtad a szitut. Hiába mondogatják, hogyha az ő helyükbe lennének akkor ezt meg azt tennék, de könyörgöm, nem vannak az ő helyükbe, és pont.


Mellesleg meg visszatérve a kérdésre. Értem én a csíziót. De az a gond, hogy így látatlanban ugye nem várod el komolyan, hogy mi ideírogató akárkik majd döntsünk helyetted, úgy hogy egyik lányt sem ismerjük személyesen?

2019. aug. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És miért kell megvárni, amíg valaki szingli lesz? A párkeresés nem így műxik. Azt hiszed, más majd tekintettel lesz rád, ha lesz valakid? Lótuszt! Kérdezd meg 2-est, mit írtam az ő kérdésére egy pár perce.
2019. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!