Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ismerkedésnél nektek milyen elvárásaitok vannak egy 25-30 év közötti férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok le.

2020. ápr. 27. 10:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%

Éljen külön a szüleitől és legyen önellátó

Legyen fix munkája

Tudjon bánni a pénzzel

Legyenek céljai, tervei a jövőre nézve amikért tesz is

A családalapítás szerepeljen ezen tervek között

Ne dohányozzon


És akkor még a sok belső tulajdonság, ami már teljesen szubjektív, egyéni preferencia kérdése.


22n

2020. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%
saját lakás alap
2020. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
23%

Kíváncsiságból: Miért van az, hogy a női válaszolók többsége ahol lehet, támadja a férfiakat, de amikor elvárásokról van szó, akkor azért lazán odadobnak egy csomó nagy dolgot? Komolyan gondoljátok azt, hogy miközben ennyien érezhetően frusztráltak vagytok, ezeket hoznia kell egy pasinak hozzátok?


Csak mert, ezek közül nekem jó pár dolog nincs meg és simán találtam bármikor nőt. Akár lazábbra, akár komolyabbra. Viszont, ők magukkal nagyjából rendben voltak és nem úgy álltak a férfiakhoz, mint az itteni többség.

2020. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%

- Saját albérlet legalább

- Ne legyen lusta,legyen nagyon szorgalmas

- Stabil munkahely

- Beszéljen a saját anyanyelvén kívül legalább egy idegen nyelvet magas szinten.

- Ne beszéljen sokat,és ne gondolkodjon túl sokat feleslegesen

- Vallásos és erkölcsös

- Engedelmes férj és jó apa

- Legyen felelősségteljes és szavahihető

23/N

2020. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, te meg legyél a konyhában profi szakács, ha te ilyeneket elvársz, én is ezt tőled elvárhatom simán.
2020. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

15!

Te tőlem ne várjál el semmit,mert nem vagyunk olyan viszonyba.

És képzeld háziasszony vagyok,gyerekeim is vannak és hála istennek a férjemre pont ráillenek a tulajdonságok amiket felsoroltam.

2020. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A valaszokat olvasva kulonosen orulok hogy hazas vagyok mert ilyen elvarasok mellett a valaszolok nagy reszenel labdaba sem rugnek.

Van hazam de ezt ketten a felesegemmel ertuk el, ugy ahogy az autot, sporolt penzt. Mielott valaki irna, nem o tart el, en jobban keresek mint o. Itt ahol elek itt talaltam stabil allast, tanultam idegennyelvet amit napi szinten hasznalok. Egyedul nagyon nehez.

Elotte alig volt sporolt penzem, tizeneves kisautoval jartam, szuloknel laktam, stabil munkat sem talaltam, sajat hazrol almodni sem mertem, idegennyelvet sem beszeltem. Ezek ellenere a felesegem nem kosarazott ki.


Ha 25-30 kozt vagy akkor lehet nemreg vegeztel egyetemet es valami kezdo pozicioban vagy ami nem fizet jol, igy nehez alberletbe menni, foleg egyedul. Lakotarsat hogy keresel videken? egyetemi varosban esetleg egy egyetemistaval lehet kozos alberleted de amugy nehez, videken raadasul pl a mernokok nem is talalnak allast, igy mehetnek Pestre vagy mas nagyvarosba ahol az alberlet 150 alatt alig van. Keresel pl 250et de az alberlet 150, marad 100 rezsire, kajara, autora, tankolasra, biztositas, stb. Ha szakmat tanultal akkor meg nem biztos hogy olyan jol keresel hogy alberletet fizess ami egyebkent is nagyon draga.

De ha szakmad van az nem jo mert nem keresel netto 200at, csak 150 korul.

Mi a baj azzal akinek nincs jo allasa? Attol meg lehet jo ember. A boltosok pl szarul keresnek de lehet valaki ehhez ert, ezt szereti csinalni. En is dolgoztam boltban de nem tetszett, talaltam jobbat de voltak kollegak akik jol ereztek ott magukat.

Idegen nyelvet beszelek folyekonyan de ezt a felesegemnek koszonhetem mert neki meg anyanyelve.

2020. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#17: Nyugi. Jellemzően az itteni női válaszok köszönőviszonyban sincsenek a valósággal.
2020. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ugye itt a nok abbol indulnak ki h minden friss diplomas pasi 300 at keres vagy tobbet es mèrnökök. Ez az alap elvaras ma sajnos. De aki nem vegzett dijnyertes egyetemenen es kifizetodo szakon, az a nok szemeben egy nagy nulla.
2020. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én portás vagyok,és szorgalmas.A bank házában lakok albiban.

Az jó?

Lesz valakim?

2020. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!