Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ismerkedésnél nektek milyen elvárásaitok vannak egy 25-30 év közötti férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok le.

2020. ápr. 27. 10:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ja elfelejtettem,hátha dob valamit az ázsiómon!!Kocsim is van.Egy Astra h.metálszürke.

És szép vagyok.

2020. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 20-25 éves lányok nektek talán van saját lakásotok, autótok, stanil karrieretek, olyan fizetéssel amiből mindezt gond nélkül ki tudjátok fizetni, meg nyaralásra is jut belőle legalább évente egyszer. Emellett nyilván félretett pénz, megtakarítás is szükséges. Biztosan tudtok főzni, rendszeresen taksrítani, mosni minden problémát, ügyet önallóan elintézni. Persze gondolom ezen elvárásoknak ti mind maradéktalanul megfeleltek. Gondolom...
2020. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom,hogy mennek a dolgok nállatok.

Emlékszem,hogy semmink se volt.Anyuci,apuci nem tolta alánj a verdát,és nászajándékba se kaptunk egy rakat csészénél értékesebbet,házat meg vékképp nem.

De biztos mi voltunk ilyen bénák 23évesen,hogy még házunk se volt.Ettől függetlenül lett.Később kettőnk munkájából.Nyilván ma egy nő se venne semmibe ezekszerint.

Hál istennek nem is szorulok rá már arra,hogy egy pitsának az óhajait pipálgassam ki egy cédulán,várva,hogy mikor lesz hajlandó szóba is állni velem.

2020. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 VincentLaw ***** válasza:

Huhh, hát igények azok szép számmal fel lettek sorolva. Amin megbuktam, hogy én számítógépes játékkal is nyomulok, plusz nincs autóm (Pesten nekem tökéletesen megfelel a tömegközlekedés, az autó felesleges pénzkidobás számomra).

Mondjuk egy ideje nincs barátnőm, lehet, hogy a két pont miatt?


32F

2020. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. És az a vicces, hogy azon fel vannak háborodva, ha ki meri vslski jelenteni, hogy a mai nőknek borzalmasan nagy anyagi igényeik vannak, csak a pénzre hajtanak.


Holott ez egyértelműen így van:

Saját ház, de akár egy albérlet = pénz

Saját autó = pénz

Jó karrier, végzettség = jó fizetés = pénz

Divatos, stílusos öltözködés = pénz

Ápoltság, jó megjelenés = pénz (fodrász, borbély stb.) És ne jöjjön nekem azzal senki, hogy az ápoltsághoz elég ha valaki rendszeresen fürdik, megnyírja a szakállát/borotválkozik és levágatja néha a haját, mert általában nem erre gondolnak amikor ez szóbs kerül, hanem inkább a divatmagazin címlapjáról jött férfire.

Akkor tovább:

Évi pár alkalom nyaralás = pénz

Szórakozás, mozi, utazás stb = pénz

Lehet, hogy egyesével nem nagy igények, de ha mindent összeadunk akkor elég komoly anyagi háttér szükséges ilyen elvárásokhoz. És azért valljuk 25-30 éves korban még nem jellemző, hogy az emberek nagyon nagy dolgot véghezvisznek karrier terén, sokan még ilyenkor bőven tanulnak, éppen, hogy belecsöppennek a munka világába, elindilnak az önálló élet útján.

2020. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is H-s astram van, 10 éves, éjszakafekete, nagyon kényelmes, jó megjelenésű, jól karban tartott autó. Elég sok van az utakon. A nőket nem zavarja, hogy csak egy kb 1.5 milliót érő járművem van 34 évesen.
2020. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Évi pár alkalom nyaralás = pénz


Alig találkoztam olyan átlagos tanult, diplomás (sima bsc), átlagosan csinos nőkkel, akik ne várnák el az évi szinten az 1 hét Balcsit, 1 hét horvát-olasz vagy spanyol tengerpart 3-asból egyiket kötelezően választva, ne várna el egy 3 napos oszták vagy lengyen januári-febuári kiruccanást. Ne várna el egy karácsonyi 3 napos, hosszúhétvégés wellnest, egy húsvéti 3 napos wellnest, plusz őszi itthoni kirándulásokat az ország másik végébe. Ez több százezer ft egy évre lebontva. Plusz a kétheti étterem, mozi vagy színház is alap. Vegyünk egy átlag diplomás férfit, aki keres pl 240-300 ezer ft-ot (most ne vegyük a bánkárokat vagy szintén jól kereső mérnököket és az államnak minimálbérért dolgozó diplomásokat), annak ezek a dolgok igenis megterhelőek, ha kimegy pl 2 havi fizetés szórakozásra, plusz ot van a 130 ezres albi és a többi. És amiket felsoroltam, ezek alapelvárások, nagyítóval fogsz olyan nőt találni, aki ezeket alaphangon ne várná el (ronda vagy idősebb 45 feletti nők, vagy 8 osztályt végzett Marikák lehet, hogy nem akarják mindezt).

2020. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na igen, de a nőknek persze csak a "belső értékek számítanak igazán"... aha, persze. Az olyan belső értékek amelyek alapból szintén a pénztermeléshez kötődnek...
2020. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Itt vannak az én igényeim (21/L):


1. Legyen a srác önbizalommal teli, komoly és ambiciózus. Nem szükséges feltétlenül diploma, de legyen olyan értelmes, hogy azt is megszerzi, hogyha a céljai eléréséhez szükséges. Legyenek olyan tulajdonságai, ami miatt fel tudok rá nézni. Legyen minimum átlagos külsejű, de az se baj, ha jóképű. Legyen magasabb nálam (én 164cm vagyok, ezt nem olyan neház teljesíteni...)


2. Nekem nem probléma, ha jelenleg otthon lakik, de ha én komoly kapcsolatot kezdek vele, akkor legyen olyan anyagi alapja, hogy esetleg velem együtt később egy normális albérletet ki tudjon venni, hogy önállóan élhessünk.


3. Családalapítás (velem) szerepeljen a tervei között, ugyanannyi gyereket és ugyanakkor akarjon, mint én. Ugyanolyan körülmények között akarjon élni, mint én.


4. Világnézete egyezzen meg az enyémmel. Legyen néhány közös érdeklődési pontunk, itt nem szükséges pontos átfedés.


5. Végül, legyen hűséges hozzám.

2020. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!