Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond egy olyan férfival, akiről többen állítják, hogy simán lehetne barátnője, de időtlen idők óta nincs neki?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Válogatós és jobban elvan egyedül. Nem szereti ha parancsolgat neki egy nő és be kell folyamatosan számoljon neki mikor mit csinál és hova megy. Ilyen egyszerű.
2020. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem vágyik párra.

2. Nem fér bele az idejébe, hogy fenn tudjon tartani egy kapcsolatot.

3. Van valamilyen rejtett tulajdonsága, ami azonnal elűzi azokat, akik megtudják.

4. Meleg.

5. Még nem találta meg azt a lányt, aki iránt többet tud érezni.

6. Szerelmes valakibe, de az adott illető valami miatt nem jön össze vele.

7. Volt egy rossz tapasztalata, és még azt heveri ki.


Nekem ezek jutottak eszembe, de igazából bármi lehet. Nem feltétlenül van gond.

2020. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet képtelen elköteleződni, lehet, hgoy fél a kapcsolatoktól vagy az is lehet, hogy jobb szeret független lenni, talán már nagyon megszokta a szingli létet. Lehogy hogy meleg lehet hogy aszexuális. Ezernyi magyarázat lehet.
2020. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi miatt gondolják, hogy simán lehetne barátnője?
2020. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet még, hogy

- csalódott már, ezért bizalmatlan, nehezen nyílik meg

- titokban kavar valakivel

- aszexuális.

2020. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet annak, hogy egy ember jó ideje "páratlan" (direkt nem írtam nemeket).


Én például sokat csalódtam, magamban. Igen, nem velem szakították meg az ismerkedési fonalat, hanem én voltam 10/9 esetben. Mindég értetlenkedtek a hölgyek, hogy miért? Lehet ez fakad egy régi talán kikezeletlen problémámból. Anno jó párszor kerültem kínos helyzetbe. Én többet éreztem, ő meg csak barátnak gondolt. Sokat foglalkoztam, tréningeztem magamat ezen a területen, de a csalódástól/koppanástól lehet ilyen gyerekes módon védem be magamat. És ezt nem visszaadni szerettem volna felnőtt koromban, egyszerűen csak bekapcsolt nálam mindég egy ilyen páni szerű félelem. A mostani kialakult helyzet előtt le is szedtem magamat. NEM szeretném más nőnek az idejét rabolni (főleg nem megbántani érzelmileg), amíg ennek az írmagját ki nem irtom magamból. Szégyenlem magamat emiatt nagyon, hogy a tök jól alakuló dolgok elől elfutottam, elszaladtam, mert volt pár alkalom, amikor nagyon el voltak kenődve a másik oldalon.

Sajnálom. Ha negatív lennék, akkor most azt mondanám, hogy sosem nem lesz kapcsolatom, örökre egyedül maradok, de dolgozok erősen azon, hogy ne történjen ez meg a jövőben. Utolsó normális kapcsolatomban a hölgy szakított, azt már elvileg(?) feldolgoztam, nem érzek semmit sem iránta, viszont nem tett jót annak a törekvésemnek, hogy a koppanástól való félelmemet enyhítsen.


Sorry, ha hosszú voltam. :)

2020. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem abban a cipőben jár amiben én: akinek én kellek az nekem nem kell, aki nekem kell annak meg én nem kellek.:)
2020. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát hogy nem mer kezdeményezni.
2020. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
kiveri
2020. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Önállóan is életképes.
2020. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!