Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak sokára lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak sokára lesz első barátnője akkor valami gond van vele?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok de senkim nem volt még, próbálkoztam már sok lánynál, de senkivel nem jött össze. Az a bajuk leginkább hogy nem vagyok beszédes. De ha én ilyen vagyok akkor mit csináljak...

Ha még ennyi idősen sem volt barátnőm akkor defektes vagyok?


Lányok az vonzóbb ha egy fiúnak sok barátja volt már?


2019. ápr. 2. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Írásos formában sem vagy beszédes?
2019. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem kérdezgettem az exeimet, hány nővel jártak. Egyébként a 22 nem "soká", tekintve hogy sok ember már elvből csak a tanulmányaira koncentrál a kora huszas éveiben.
2019. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Mi az oldalon mostanában ez a 20-23 közötti sok nyavajgó szerencsétlen ?
2019. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Én is 22 vagyok eddig 0 barátnővel a hátam mögött.

De ez sok mindentől függ. Én tudom, hogy nálam hol a hiba. Túl későn kezdtem, először tavaly próbáltam céltudatosan ismerkedni, azelőtt csak álmodoztam arról, hogy egyszer majd a jövőben lesz valakim, de nem tettem semmit érte.

Te mikor próbálkoztál először, és mennyit?

Mert ez ettől is függ. Én nem irigykedem az olyan 17-18 éves fiúkra, akiknek barátnőjük van, mert én annyi idős koromban mindenre gondoltam a világon, csak a lányokkal való ismerkedésre nem. Én tehát nem érzem azt, hogy le vagyok késve 22 évesen. Nálad ez hogy van?

2019. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!