Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok elhízott, csúnya férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok elhízott, csúnya férfi szokott itt panaszkodni hogy nincs sikere a nőknél, vajon ez valóban a külső miatt van, tehát ha hirtelen helyesek lenének akkor lenne könnyen barátnője vagy nem lenne, mert legtöbbször a belsejükkel is van gond?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomprobléma==>kisugárzás is közrejátszhat.
2017. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Altalaban sulyos gondok vannak a fejukben, tok mindegy, hogy neznenek ki.
2017. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs itt olyan sok csúnya, elhízott férfi mint amennyire ez általános dolognak lenne véve. Ezen felül mindenkinek vannak gondjai vagy sajátos gondolkodása/stílusa ami miatt ilyen vagy olyan okokból kifolyólag sikertelen lehet.

Annyi biztos, hogy én itt elég sok önmarcangoló, abszolút introvertált, gyáva, agresszív, végletekig önbizalomhiányos (barátja mellett) vagy csupán nagyképű, arrogonás vagy nyíltan kimondva, "szemét" lánnyal beszélgettem már. Voltak kedvesek, aranyosak is persze, de a lányokra is ugyanúgy vonatkozik ez, hogy a belsejükkel is van gond. Annyi a különbség, hogy ők mind párkapcsolatban voltak/vannak míg egy férfinál szinte mindennek stimmelnie kell külső/belső terén. Ez persze az én meglátásom a főleg ezen az oldalon elhangzottak alapján.

2017. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, itt azzal van a gond, hogy egyszerűen képtelenek egy nőt egyenlő félként kezelni, meg semmi másra nem képesek, csak kifogásokat keresni meg sajnáltatni magukat. A legtöbb kérdésnél kiderül, hogy a kérdezőnek komoly gondok vannak a stílusával, hozzáállásával stb. Meg olyan előítéletek vannak benne a nők iránt, amit szerintem egy épeszű nő sem lenne képes tolerálni.
2017. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok kövér és elvileg ronda sem, mégsem vagyok sikeres a nőknél. 24 évem alatt egyezer találkoztam olyan lánnyal, akivel tényleg mindenről lehetett beszélgetni, mint ahogy velem is és még tetszettem is neki. Persze ebból sem lett semmi. Én általában a beszélgetésnél bukom el. Egyszavas válaszok, nulla érdeklődés. Nem csak irántam, általában semmi nem érdekli őket. Most ott tartok, hogy nem kezdek el beszélgetni nőkkel, mert kinőttem a kérdezz-felelek játékból. Inkább maradok csendben, legalább nem csinálok hülyét magamból, hogy megint megpróbáltam, de ezzel sem lehet semmiről sem beszélgetni.
2017. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan,a legtöbb sikertelen férfinak rossz a kisugárzása, ezért nem vonzodnak hozzájuk a nők..különben mivel magyaráznád hogy rengeteg elhízott,csúnya férfinak meg van kapcsolata?
2017. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a kövérség+ csúnyaság+ sikertelenség, alighanem a " bensőjükre" is kihat egy idő után.
2017. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A belsö szokot kihatni a külsőre. Általában nem is véletlenül néznek ki úgy. És legaláb 70-80% személyiségi problémák miatt nem talál párt.
2017. okt. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!