Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék barátnőt, de amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de amikor jobban elgondolkodom rajta akkor azt érzem hogy lehet jobb egyedül. Valóság az milyen?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm így el sem tudom képzelni hogy milyen lehet. Netes társkeresőn sokszor próbálkoztam már. De kinézet alapján alig van olyan lány akivel el tudnám képzelni, tudom és szerintem is a belső fontosabb de azért a kinézet is lényeges. A másik meg az hogy mennyire nehéz olyan találni akinél minden stimmel, külső, belső, ne lakjunk túl messze, legyen időnk egymásra. Mert ha ezek meg vannak és meg is szerettük egymást akkor már jó lehet, de olyat találni akivel minden megvan nagyon nehéz. Sokszor emiatt el is megy a kedvem az egésztől mert annyi dolognak kell passzolni.

Szóval nagy szerencse kell ehhez, ami sajnos nekem nincs...

Ti hogy látjátok ezt?

Tudom vannak olyanok akiknek nagyon könnyen megy a pártalálás, kicsit irigylem őket:)


2020. ápr. 22. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel ez a kérdés.

Hasonlóan érzek, mint te. Nekem se jött össze még egy párkapcsolat. Engem személyszerint nagyon frusztrált a dolog, és vágytam is egy párkapcsolatban. Viszont mostanában kezdem úgy érezni, hogy amennyi időt már csak a gondolat, hogy "nincs és keresni kellene vkit" elvesz az időmből és az energiáimból, azt fordíthatnám magamra, az eddigi kapcsolataimra, tanulásra, fejlődésre. Egy csomó megtérülő dologra. És a frusztráció még hagyján amiatt, hogy szingli vagyok. Elgondolkodok, hogy ha vajon lesz-e egy komoly kezdődő kapcsolatom, vagy csak randizok, az mennyi energiámat és időmet fel fogja emészteni, és lehet a végén nem is lesz belőle semmi, mert nem egyik pillnatról a másikra ismeri meg két személy a másikat. Volt is egy olyan esetem, hogy csak később, mikor már nem ismerkedtem a pasival, jöttem rá, hogy amúgy külsőre se volt az esetem, és ez amúgy zavart is közben, csak nem vettem észre.

Persze párkapcsolatpárti vagyok, de átértékelendő néha, hogy nem rossz a szingliség sem. Jut idő arra, amire csak akarom, meg kevesebb a probléma.

2020. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aláírom hogy nagyon szép meg jó volna egyedül elleni és boldogan élni, de azért beláthatjuk hogy ez nem így megy

Egészséges férfiként és nőként is elemi igényünk van a másik nem szeretetére, valamilyen párkapcsolatra, és ezt az igényt képtelenség kikapcsolni, a hormonokat meg a társas kapcsolatokra való igényt nem lehet kiiktatni sajnos, pedig én is szeretném

Amúgy jobb lenne, mert fárasztó ez a párkeresés de nagyon

27/f

2020. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!