Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erős szorongás, pánikbetegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős szorongás, pánikbetegség kizáró ok egy párkapcsolatban? Az ilyen ember jobb, ha egyedül marad vagy legalábbis kigyógyul belőle, mielőtt összejönne valakivel?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nálam kizáró ok. Elöbb tegye rendbe magát, az életét.
2020. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Erős szorongásom van + borderline.

Biztosan nem lesz több kapcsolatom a másikra való tekintettel.

2020. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer belementem, soha többé! Rémálom volt vele lenni és nehéz volt elhagyni, mert folyton azt mondta, hogy öngyilkos lesz, ha elmegyek. Ahhoz képest, hogy sérült emberek elég undorító módon tudják alkalmazni a lelki terrort.
2020. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyenben részem, de nem voltunk együtt, barátkoztunk csak, ő akart többet. De barátnak is ba...ott nagy nyűg volt. Boltokba nem mert bemenni, csak úgy, hogy előtte órákig remegett rajta, beülni valahova esélytelen volt, emberek közé nem lehetett vele menni, csak a vaksötétben lófrálni este. De olyan is volt, hogy neten beszélgettünk, feljött egy olyan téma, amitől valami bekattant nála és egész éjjel pánikrohamai voltak, még hangfelvételt is küldött róla.

Na, ez egy olyan eset például, ami egy egészségesnek embernek tűrhetetlen, hamar vége is lett a barátságnak. Ez az ember elutasít minden kezelést, te ne legyél ilyen, fordulj szakemberhez, mert ki lehet belőle gyógyulni! Addig ne akarj kapcsolatot.

2020. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es: Köszönöm szépen a válaszod! Nálam talán azért ennyire nem durva a helyzet, mint az általad leírt személynél, én nyugtató segítségével képes vagyok, boltba étterembe bemenni igaz, nem egyedül, de azért ezek nem szoktak olyan nagy gondot okozni. Rajta vagyok az ügyön, hogy mindenképpen kigyógyuljak belőle, lehet, hogy ez évek kemény munkája lesz, de bízom benne, hogy sikerülni fog. Megnehezíteni, megkeseríteni az életét senkinek nem szeretném ezzel.
2020. ápr. 11. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen barátnőm, és többé nem szeretnék.


renteget támogattam, segítettem, de ezt nem tudja más ember megoldani helyette, és csak felőrli a kapcsolatot.

2020. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemkizárt ok, szeretnék olyan lányt segítenék neki.
2020. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!