Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó a hozzáállásom a pénzhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó a hozzáállásom a pénzhez az számít a nők szemében, vagy ez az elején ismerkedéskor egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Havonta teszek félre pénzt, nem szórom el a teljes fizetésem, nem veszek meg bármit amit csak meglátok, mindig végiggondolom hogy valamire tényleg szükségem van-e vagy csak vágyom rá, nem tudnám elképzelni hogy személyi kölcsönt, áruhitelt, stb vegyek fel, ha munkanélküli lennék van annyi pénzem hogy nem kellene eltartani.


Tudom hogy előre tervezve kell félretenni hosszú távú dolgokra is, mint nyugdíj, leendő gyerekek oktatása, lakás/lakásfelújítás (ha már van lakás), autó/autócsere, stb.


Csak mert annyi kérdésnél olvasom itt is, hogy nők panaszkodnak mennyi férfi nem tud bánni a pénzzel, kifolyik a kezei közül, nem tud pénzügyileg tervezni, stb.

(U.i.: Most nem első sorban a gazdagságról/magas fizetésről beszélek. Kevés vagy nagy vagyonnal/fizuval is lehet butának lenni pénzügyileg.)

28/F


2020. ápr. 28. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is 14 millió forint feletti megtakarításom van, de 31 évesen még sincs nőm. Az ilyet alapból nem szabad szóba hoznod, nehogy belefuss egy aranyásóba.
2020. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapdolog és semmilyen pluszt nem ad hozzá az ismerkedéshez.
2020. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már számít. Talán a fiatalabbak, akik még nem igazán éltek saját lábon, ők nem foglalkoznak ilyesmivel csak.
2020. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem állnék össze egy pazarlóval, szóval számit.
2020. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ezek a kapcsolat elején nem nagyon derülnek ki, ha az ismerkedés elején részletesen szóba kerülnek ezek a dolgok, az nekem nagyon furcsa és arra utal, hogy a pénzeddel akarsz megnyerni.

De alapvetően nyilván pozitív tulajdonság, ha valaki pénzügyileg tudatos.

2020. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jó hozzáállás, ha már most is milliomos vagy inkább milliárdos vagy. Na azt díjazzák, a kinézetedtől függetlenül. :)
2020. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!