Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az itt lévő hölgyek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az itt lévő hölgyek szerint nem számít az anyagiasság ismerkedéskor, akkor a Wartburgommal is tudok csajozni, és kőművesként is lehetek a lányok zsánere?

Figyelt kérdés

Gondjaim akadtak a társkeresésben.

Hiába van egy vályogházam, egy wartburgom, van állásom, kőműves vagyok, még sem elég ez az egzisztencia a nőknek.

Fenn voltam több társkeresőn, de semmi.

Pedig leírtam őszintén ki vagyok, mit csinálok, milyen párt szeretnék.

Raktam ki képet az autómról, meg a házamról, mint ahogy sokan csinálják.

Csak ők nagyobb értékű házról meg autóról teszik ugyanezt.

Biztos,stabil állásom van.

Akkor ezek szerint még sem ezek az értékek kellenek a nőknek, vagy én választok félre már vagy 5 éve?

Ha szórakozóhelyen próbálkozok ott is hasonló a helyzet, ha kimegyünk a lánnyal és meglátja a kocsim(amit én nagyon szeretek), már bele sem akar ülni és lekoptat.

Hölgyeim, akkor mégis nektek mi a fontos ha ismerkedtek társkeresőn, vagy szórakozóhelyen?



2017. júl. 20. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez ugye most vicc ? Mert annak nagyon jó :D

30/f

2017. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki a saját szintjének megfelelő párt keressen magának.

Ha te ezt tudod nyújtani, akkor értelemszerűen ne egy anyagias r..bncot keress magadnak, akinek mindene a pénz.

2017. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

5 éve nem találok normális párt, aki önmagamért szeretne, és velem akarna kapcsolatban érni.

Pedig van mindenem, állás, ház, biztos jövő.

Nem tudom hol keressek már párt magamnak.

Nem vicc, mert nekem eléggé rossz így, és el vagyok keseredve.

2017. júl. 20. 11:28
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

"Raktam ki képet az autómról, meg a házamról"


De most őszintén melyik nőnek lenne szimpatikus, ha szemlátomást a vagyonoddal próbálod levenni a lábáról mintha kb ő lenne a következő használati cikk a vályogházadban?

2017. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ferus a Bödöcs sztorikból...? Üdv!
2017. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés egyébként zseniális, gratulálok! Egyfeszt azt olvasom a nőktől, hogy á nem a kocsi számít, hanem a férfi belső értékei. És ezt pont azok írják, akik nem ülnének be a Wartburgba. Szoláriumos plázacicát nem fogsz találni, de egy normális, nem anyagias nőt igen. Pl egy könyvtárost, óvónőt, vagy gazdálkodó háziasszonyt. Ne add fel, keresgélj tovább!
2017. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem mindegy, milyen az a wartburg. A kocsi sok mindent elárul a gazdájáról. Ha koszos, rohad, csörög-csattog, nem megbízható, akkor én se ülnék bele, egyrészt mert nem biztonságos, másrészt rohadtul igénytelen - de most komolyan, nem ciki busszal meg bicajjal járni, de egy romhalmazzal igen, legalábbis számomra. Pedig a régi kocsikért odáig vagyok, egyik rokonunk patent állapotú trabantja az egyik legvagányabb kocsi a közelben, mellesleg tök jó hobbi barkácsolgatni. Azt viszont soha nem értettem, hogy akinek nincs pénze egy olcsó kocsit egyben tartani, az minek erőlteti a kocsit :D

A vályogház is jó dolog tud lenni, csak sok a romhalmaz köztük.

Olyannal meg nem állnék szóba, aki a kocsija meg a háza fotóival csajozik (wtf???)

2017. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egyedül maradok a véleményemmel, de valahol a benső tulajdonságok összefüggnek az anyagi helyzettel. Nem mindenkinél, és nem minden esetben, de nagy általánosságban.

Azért valljuk be,hogy kevesen látunk menő vállalkozót luxusautóval, villával, nyaralóval,milliókkal a zsebében egyszerű,segítőkész, kellemes modorú, hatalmas szívű emberként.


Ez az életmód már hozza magával egy stílust,értékrendet, még akkor is, ha emberi mivoltában egyáltalán nincs magasabb szinten egy kevesbé tehetős, de szakmájában kiváló szakmunkással.


Ismeritek a mondást: szőr a szőrrel, selyem a selyemmel. régi, de bölcs mondás.


Kedves kérdező, ne utánozd a mai "divatot" a társkeresőn, add csak magad, nézz szét a környezetedben, pl. azokon a helyeken ahol dolgozol,és biztos akad olyan lány aki az elvárásaidnak megfelel és aki Hozzád hasonlóan szorgalmas, egyszerű, becsületes, családcentrikus.

2017. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező, és melyik megyében laksz?
2017. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem kőműves nem kéne akkor sem, ha többet keres, mint egy könyvtáros. Kivétel, ha nagyon intelligens, de akkor meg nem ír ki ilyen hülye kérdést és nem rak ki képet a társkeresőn a kocsijáról meg a házáról.

A kocsi engem olyan szinten nem érdekel, hogy tömegközlekedek és ezt normálisnak tartom egy férfitől is, de egy lepukkant, koszlott autóról arra következtetek hogy khm....nem mondom milyen nemzetiséghez tartozol, mert nem akarok rasszistának tűnni, de na.

Nem csak annak ciki a vályogház meg a Wartburg aki gold digger, hanem annak is aki azt akarja, hogy ne húzzák le. Mint írtam, egy buszbérlet és egy albérlet is elég az ismerkedéshez. Provokatívnak és viccesnek szántad a kérdést, gondolom.

2017. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!