Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves pécsi férfi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pécsi férfi vagyok, párkapcsolatom sosem volt, és ez nagyon frusztráló. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem ismerkedsz? Ha valaki nagyon akarja úgyis lesz párkapcsolata, kivéve ha nem irreális elvárásai vannak.
2020. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem teszel érte semmit akkor mitől lenne? :D
2020. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

De nem ismerkedsz sehol? Pécsen pedig nagyon sok hely van ahol lehetne , nekem az szerelem város maradt .

23\N

2020. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A gimnáziumban nagyon rossz viszonyom volt az osztálytársaimmal, sokat csúfoltak a tanulási nehézségeim miatt. Mind a mai napig nem rendeztem a viszonyomat velük, osztálytalálkozókra sem megyek el, mert mind a mai napig haragszom rájuk. Az egyetemen kaptam egy második esélyt - nem éltem vele, mert elegem volt a sok csalódásból, így baráti köröm sincs. Összességében emberi kapcsolataim 15 éve, az általános iskola vége óta nincsenek. Az egyetemi hallgatótátsaim többségének a nevét sem tudtam, nagyon ritkán beszélgettem. Ha elhívtak valahova, inkább hazamentem. Ha egy lánynak tetszettem (a külső tetszett nekik, volt aki a lakására is elhívott) durván visszautasítottam (a valódi énemnek homlokegyenest ellenkezője) olyannyira, hogy ahelyett, hogy esetleg ágyba vittem volna valamelyiket, az lett az eredménye, hogy többet szóba se álltak velem, miközben elterjedt rólam az is, hogy bunkó vagyok. Holott erről szó sincs, a saját korosztályommal nem, de máshol bárkivel elvagyok. Ha tudtam, hogy tetszem egy lánynak, akkor én másokkal ellentétben abban bíztam, hogy az illető találkozik egy jobb pasival, és leszáll rólam... Írtóztam a párkapcsolat gondolatától is. Most is így vagyok, de kettősség van bennem, mert egyúttal rettegek attól is, hogy egyedül fogok maradni. 30 évesen még mindig inkább szexre (futó kapcsolatra) vágyom, és nem elköteleződésre. Igaz, még az utóbbiban sem volt részem, mivel még nem randiztam senkivel, sosem csókolóztam... Szóval lehetett volna, de direkt rontottam el, nehogy bárki is ki kezdjen velem... Sokáig tartott, amíg felfogtam, hogy mekkora hibákat csináltam... Most meg itt vagyok 30 évesen egyedül, és senki sem hiszi el, hogy sosem volt barátnőm, a tizenévesek pedig tapasztaltabbak nálam a szexben... A családom sem nagyon hiszi már, hogy valaha is lesz barátnőm.
2020. ápr. 28. 13:55
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem mész már el egyszer végre pszichológushoz, terapeutához?
2020. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

Van kiut, csak nem ugy, ahogy te gondolod :)


A szenvedes okozoja a vagy. Ha megszunik a vagy, megszunik a szenvedes.


Nem veletlenul kaptad ezt az utat. Fogd fel ajandekkent es elvezd. Foleg a merhetetlen szabadsagot, aki vele jar.


35F incel

2020. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az egyetemi éveim alatt több pszichológus is tanított. Nem sok értelmét látom, mert ha elmondanám, akkor sem változna semmi,mert nekem kellene változni, amit próbálok is. Sajnos nem tudok normálisan ismerkedni a nőkkel, aki érdeklődik irántam, azzal is csak max. 5 percig vagyok el, utána már kérem, hogy kérdezzen, mert nem tudok magamról mit mondani... Ez a legnagyobb baj, és hogy sokszor a szexen jár az eszem. Ráadásul nem a korombeliek re vágyom, hanem 18-19 évesekre..
2020. ápr. 28. 14:07
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Simán van kiút! Több lehetőséged is van, ha ezen a 30 éves, pécsi, párkapcsolat nélküli férfi dolgon akarsz változtatni.


- Jó hír, hogy jövőre 31 leszel, és ezért semmit nem kell tenned

- Elköltözhetsz Pécsről, akkor mondjuk jövőre máris 31 éves nyíregyházi férfi leszel


Ezzel mindjárt a paraméterek 50%-át sikerült megváltoztatni. A "férfi" és a "párkapcsolat" rész nehezebb, de fókuszálj az elérhető dolgokra!

2020. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Pécsen élek így pont tudom milyen könnyű egyszeri szexre kapható lányt találni a bulihelyeken. Persze járvány mentes időkben. Ha csak dugni akarsz és az előzmények alapján a külsőd vonzó akkor mi is tart vissza?
2020. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetemvárosok (Pécs, Debrecen, Szeged, Eger, stb) pedig áloméletet biztosítanak azoknak a 25-35 körüli férfiaknak, akiknek jobban mennek a dolgaik és elég tökösek csajozni.
2020. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!