Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves pécsi férfi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pécsi férfi vagyok, párkapcsolatom sosem volt, és ez nagyon frusztráló. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 13:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Mégha egy kisváros vagy falu lenne. De Pécs könyörgöm, 150 ezres egyetemi város.
2020. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Hogy érted azt, hogy az egyetem alatt több pszichológus is tanított? Ugye tudod, hogy pszichológushoz járni nem egyenlő azzal, hogy beülsz egy kurzusra?

Első körben nyilván magadat kéne rendbe tenned, még ha te itt és most akarsz is megoldást. Ha halogatod, csak még több időt pazarolsz el. Azok alapján, amiket leírtál, vastagon te tehetsz róla, hogy itt tartasz.

2020. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Ha haverokat szerzel azokkal az a probléma, hogy idő után találnak valakit és elhalványul a találkozások száma.

31 éves vagyok. Nálam is volt kiközösítés, csak nálam az általános iskolában is ment. Talán még az oviban is. Felnőttem, új város, tiszta lap, de akkor is bennem van az kisebbrendűségi érzés, hogy nem volt szex az életemben.

Ez kb addig tart ameddig könnyítek magamon aztán ledőlök, letöltök valami jó filmet és megnézem. Tudatosult bennem évek alatt, hogy a párkapcsolatra való hajlamom, kimerül a szexuális igényeim kielégítésére. Többre nem igazán vágyom. Nem kell nekem az alkalmazkodás, a veszekedés. Az űrt te is próbáld azzal kitölteni, hogy képezd magad testileg és szellemileg.

Első körben kérdezd meg magadtól, hogy teszem azt, ha kapós lennél a csajoknál, akkor belemennél egy párkapcsolatba vagy sem? Talán csak a jelen helyzetedben gondolod azt, hogy nem kell neked nő, mert sikertelen vagy.

Én mondjuk kerülöm is őket. Idegesít, ha dolgozom velük, ha egy légkörben vagyok velük. Frusztrál. Nem adom meg az esélyét sem, hogy összejöjjön valami. Talán ez így hülyén hangozhat, de na.. :D

2020. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Én is hasonlóan vagyok, 33. A legtöbb dolgon az ember nem tud változtatni. Akik sikeresek, azok se változtattak, hanem alapból voltak olyanok, amilyenek. Ha valaki kellően felszínes és magabiztos, akkor sikeres lehet. Az ember elszenvedett története teletölti negatív emlékekkel, amik nagyban befolyásolják. Így nem tud amolyan felszínes, üres vászon lenni, mint a párkapcsolatokban sikeres emberek.

A sok év belső gyötrelem és a magány nyomot hagy. Egy introvertált, sötét múlttal, nyomasztó gondolattal terhelt, mély érzésű ember nem talál barátnőt, mert nem fog kezdeményezni, a magyar nők pedig hihetetlen passzívak és elég gonoszak ahhoz, hogy ne álljanak szóba ilyen emberekkel. Arra jöttem rá, a csajoknak olyan kell, akin látszik, hogy nincsenek komoly gondolatai, gondjai, vele minden könnyű..ez nagyjából csak a szélhámos fiúkra igaz, akikből van azért szép számmal: kamu szöveg, súlytalan, hazug emberek.

A magányt enyhíteni talán a legjobb olyan sportot keresni, amit lehet csoportosan végezni

2020. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
38%

14.

Az igen! Igen kicsavart gondolkodásmódot és külön legendáriumot sikerült építened a sikertelenséged köré.


Tudod én 21 éves koromig voltam szűz, miközben már 14 éves koromtól vágytam barátnőre + első sorból néztem végig a legjobb barátaim sikereit, amik magamra vetítve elég rossz érzéssel töltöttek el. Mégis tudtam változtatni a dolgaimon és túl tudtam lépni a sok rossz érzésen, ami megtelepedett bennem. Mióta vágyom nőre, azóta jelenleg is többet éltem még nő nélkül, mint nővel, de már kezdenek eltűnni a sötét fellegek az életemből és az elmémből. Tudom neked ezt most szinte lehetetlen lesz elfogadnod, de a változás lehetséges. Csak neked nem sikerült.

2020. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én Komlói vagyok de detto
2020. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is Pécs környéki vagyok. Tapasztalat, hogy a pécsi nők valahol nagyon máshol vannak ... Kb a sztratoszféra felett 2 méterrel egóban. még budapesten is több a normális nő. Pécsen volt eddig a legtöbb sikertelen randim... szóval ne okold magad én is tervezek elkölzötni. Van ilyen amikor egy város nem az embernek való ismerkedés szempontjából.
2020. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
91%

Bocsi de nagyon el vagy tevedve. Annak, hogy tanultal az egyetemen pszichologiat, megis mi koze ahhoz, ha pszichologushoz jarsz?! Azert ha elvegeztel egy egyetemet, ennyit legalabb illene tudni...

Neked nagyon eros belso frusztracioid vannak, amiket csak egy jo pszichologus lenne kepes feloldani. De ezt neked is akarni kell, kulonben megette a fene. Marpedig nem igazan erzem a mondataidbol, hogy te ezen tenyleg akarsz valtoztatni.

Nekem van egy hasonlo ferfi ismerosom, csak budapesti es nem pecsi. Vele is ez a baj: fejebe vett ertelmetlen dolgokat, amiken nem hajlando valtoztatni, igy elmegy mellette az elet. 32 eves.

2020. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy párkapcsolatot keresel? Egy párkapcsolat k .rvasok kompromisszummal jár. Egy párkapcsolat k .rvára nem a szexről szól. Ha szex kell, k .rvázz. Komolyan.
2020. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egy volt haveromnak 33éves korára jött össze a dolog úgy, hogy előtte gyakorlatilag nem érdekelte a párkeresés. Megkockáztatom hogy ez is csak úgy jött össze neki hogy a csajjal véletlenül találkozott egy gyakorlaton és biztathatták a kollégák mert kizártnak tartom hogy full magától állt bele. Ha ez nincs sztem még ma is szingli.


Azóta, több mint két és fél éve nem hallottam róla semmit ami azt jelenti hogy még él a kapcsolat - olyan típus hogy ha van valaki akivel kicsit is eltölti az idejét, maximálisan baszik rád. Ezért is csak volt haver.


Szóval van kiút, neked kell eldöntened hogy várod a sült galambot, vagy felveszed a segged és keresel valakit.

2020. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!