Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisvárosban elő emberek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárosban elő emberek, ha nincs választék ahol éltek, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Hova jártok el? , neten?
2020. ápr. 29. 08:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kb. csak a net maradna, de arra még nem szántam rá magam. A korombeli lányok nagy része vagy elköltözött, vagy kapcsolatban él, vagy lehet, hogy szintén visszahúzódó típus. Egyébként sincs semmilyen normális ismerkedési vagy kikapcsolódási lehetőség, pl. a színházi előadások is inkább az 50+-os korosztálynak szólnak, nincs is igazából semmi olyan hely, ahová normálisan be lehetne ülni beszélgetni, szóval én itt szellemi sivárságot érzek.
2020. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
98%

1.

Mennyire kisváros az, ahol még színház is van?

2020. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
98%
#2: Akkor fogalmazzunk úgy, hogy a művelődési ház nagy színháztermében tartanak előadásokat.
2020. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Ismeros ez a helyzet csak a net marad ilyenkor. Mivel a kisvárosból, falvakbol mindenki lelep, mert nincs lehetőség.. Valahol színház sincs.. Meg nagyon sok minden.
2020. ápr. 29. 08:58
 5/65 anonim ***** válasza:
58%

Ha kellően nyitott vagy bárhol lehet ismerkedni.Nő vagyok. Tegnap egy barkácsáruházban vásároltam, tébláboltam, keresgéltem. Az eladó pasi odajött hozzám, udvariasan megkérdezte mit szeretnék.Aztán megjegyezte,hogy szép a mosolyom. természetesen nem ment tovább a beszélgetés de akár mehetett is volna.


Én nem hiszem,hogy egy kisvárosban - bármennyire kicsi- már mindenkit ismersz. De gondolom van szomszéd város, baráti kör, munkatársak, esetleg hobbi.


Az egyik pasi barátom egyedül is elszokott menni társasutazásra,ahol már nem egy kapcsolata jött össze.


A kérdés,hogy mennyire vagy kommunikatív és milyen a külsőd. Ha legalább mindkettő átlagos, már nyert ügyed van. Bárhol.Csak nyiss és próbálkozz.

2020. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
86%
Kisvárosban személyesen egyszerűbb, nagyvároban neten. Kisvárosban beépülsz kicsit a körforgásba, aktív vagy, pl eladsz veszel dolgokat használtan, jóban vagy helyi pletykafészkekkel, elmész eseményekre, stb.
2020. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
86%
Csak a net marad, már akinek úgy megy... Nem mindenki "tud" ennyire direkt módon ismerkedni. És ott is fel kell készülni arra, hogy nem lesz sokkal nagyobb a választék, a minőség pedig még lehangolóbb. Kíváncsiságból nézelődtem, egyúttal a bp-i kínálatba is belepillantottam, ég és föld...
2020. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
95%

#5 Miből gondolod, hogy mehetett volna tovább? Lehet, hogy napi szinten több nőnél is bedobja ezt, akár felsőbb utasításra, akár csak mert ő ilyen... És vajon mi lehetett volna belőle? Pár alkalom max...

Ezek nem valódi lehetőségek, és a legtöbb "bárhol" ugyanilyen. Nem beszélve arról, hogy nő vagy, vélhetően valamennyire vonzó is. Egy férfival vagy egy nem vonzó nővel még ilyenek sem történnek. 😏

2020. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
90%
#6: Ez mind szép és jó, csak egy dolog hibádzik. A kisvárosok jelentős hányadában nincs normális munkalehetőség, tehát a fiatalok jó része elmegy, főleg ha mondjuk egyetemet végzett, és valamelyik nagyvárosban már elkezdte kiépíteni a kapcsolatrendszerét, az életét. Aki mégis kisvárosban vagy falun marad, annak a nagy része már eleve kapcsolatba él. A kisvárosok jó része iskolaváros, tehát vagy nagyon fiatalok vannak (max. középiskolások), vagy már a 40 felettiek. Az odáig oké, hogy bekapcsolódsz a helyi életbe, de ha nincs kivel megismerkedned, akkor hogyan tovább? Vagy ha mondjuk meg is ismerkedsz valakivel, de nincs hová menni randizni, akkor mit csinálsz? Egyszer el lehet menni vacsorázni, de utána milyen programokat csináltok? Vagy ha összejöttök, hová tudtok elmenni kikapcsolódni? Mifelénk a programok nagy része vagy a minimum közép korosztálynak szól, vagy kisebb részben a kisgyerekeknek. Vagy vannak évente ismétlődő események (gasztronómiai dolgok, néptánc-fesztivál stb.), de oda is ha egyszer elmész, akkor mindent láttál. És ez évi néhány hétvége, a többi alkalommal mihez kezdesz? A kisvárosok nagy részével szerintem az a baj, hogy sem munkaerő, sem kultúra/kikapcsolódás tekintetében nem tudják megtartani a huszonévesek vagy a 30-asok többségét. De lehet, hogy csak mifelénk ennyire elkeserítő a helyzet.
2020. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
97%
A válaszokat összesítve: szerintetek akkor esélytelen ismerkedni egy kisvárosban, ugye?
2020. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!