Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisvárosban elő emberek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárosban elő emberek, ha nincs választék ahol éltek, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Hova jártok el? , neten?
2020. ápr. 29. 08:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Szóval mindenhol akkor van ha csak szezon van
2020. jún. 19. 12:41
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Én Pest megyei kisvárosban élek, olyan bő 20 ezresben. Pesttől kb. 20 kmre van. Itt azért szoktak rendezni eseményeket, művelődési házban, őszi, nyári zenés kültéri, pár napos események szoktak lenni. Van diszkó is. De itt is az van, hogy hiába van élet, a 25-35-ös korosztály, ami még nekem megfelelne (30/F vagyok) kb úgy néz ki, hogy vagy ezer éve kapcsolatban van, házas, gyerekes, és legalábbis kifelé azt mutatják, hogy minden tökély. Másrészt a maradék az vagy elköltözik Pestre, mert ott pezseg az élet, lehet karriert csinálni, unják az ősöket és meg akarnak lépni-ezernyi indok van. Harmadrészt a maradék az külföldre megy. Szerintem féreesőbb kisvárosban nagy kincs lehet egy barátnőt találni, akár még ha idősebb is kicsit, mert ahogy közeledsz Pest felé, a nők elvárásai is exponenciálisan nőnek (kinézet, fizu, társadalmi státusz tekintetében). Szóval az a helyzet, hogy hiába van a főváros környékén látszólag nagyobb merítés, többet is kell virítanod minden téren, ha össze akarsz jönni valakivel... Vidéken szerintem ez még nem annyira durva.
2020. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
75%
Mivel PEsten már nettó 300 az átlagbér, ez alatt ott még egy postás sem keres, így ott elvárják a nők ezt a minimumot.
2020. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%
53 as azért túlzásokba ne essünk...
2020. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
80%
van ismerősöm, kihordófiú autóval postán, megkapja ezt.
2020. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem értettem ezt a kisvárosi ismerkedés dolgot. Fél életemet (nyarakat, szüneteket) egy kelet-magyarországi kisvárosban töltöttem, és szerintem simán lehet ott is ismerkedni. A gond azzal van, hogy a választék gyatra. Vannak szép lányok bőven, csak értelmes kevés van közöttük.
2020. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Társasági összejövetelen (ismerősök ismerőseivel)
2020. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Még a falun/nagyközségben élők is ismerkednek. Én pl. 2000 fős településen élek és dolgozom.Férjhez mentem, jelenleg párkapcsolatom van. Mindkét párom itt lakik, szerencsés voltam. De csak kimozdulok innen..

Mindenkinek magának kell tudnia a lehetőségeit, szándékát. Ha Te begubózol sehol nem találsz párt. A netes társkeresés se mindenkinek válik be, de próbálkozni kell,legalább képet kapsz a társkeresők köréről.

Vannak társkereső irodák, én simán szánnék arra,hogy egy ilyenbe regisztráljak, eléggé célirányosan tudnak keresni.

2020. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
De ott hogyan, ha alig van választék, vagy esetleg egyáltalán nincs?
2020. júl. 2. 08:06
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én itt a gyakorin ismerkedtem meg a feleségemmel. Teljesen mindegy, hogy akkoriban egymástól 20km-re laktunk, mert megoldottuk akkor is, azóta meg megléptem Németországba, és megoldottuk az 1000km távolságot is.... már házasok vagyunk, gyerekünk is van... és az egész itt indult a gyakorin. :)
2020. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!