Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisvárosban elő emberek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárosban elő emberek, ha nincs választék ahol éltek, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Hova jártok el? , neten?
2020. ápr. 29. 08:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Párszor láttam már az utcán egy lányt, talán őt kellene megszólítanom, mosolygott is már rám, de nem tudom, mit mondhatnék neki. Egyébként meg nem sok esély van az ismerkedésre.
2020. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim válasza:
90%
Férfiak sehol sem tudnak ismerkedni amúgysem,még neten sem,itt direkt kiprobáltam,férfiként a társkeresés kategoriába ki irtam egy kérdést,0 levelet kaptam,mig nőként kb 100-at és mind normálisan irt,egysem volt perverz..
2020. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
88%
Szia, már láttalak néhányszor itt, itt laksz vagy csak itt dolgozol? Hogy tetszik a város?
2020. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
?
2020. máj. 27. 10:49
 45/65 anonim ***** válasza:
86%

Én mivel olyan kisvárosban élek aminek a jelentős része üdülőövezet, ezért itt maximum szezonban kalandokat lehetne skalpolni, de bocs, az nem az én asztalom. :)


Már nagyon sokszor belefutottam abba, hogy flörtnek nézték a fellépésemet/attitűdömet, pedig nem is akartam. :D Mindég nyitott, nagyon is kommunikatív, barátságos és jó kedélyű vagyok, de inkább neten ismerkedek a helyi "adottságok" miatt.


Neten meg ha húzok egy nagyobb karikát, akkor még Bp. is bele tud férni. :) Bár szívesebben megyek a közeli nagyvárosba. :)

2020. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
86%

Én nem olyan kis városban élek, de szinte itt is reménytelen az ismerkedés. Mert vagy túl fiatalok, 17-18 évesek, vagy idősebbek, 40 feletti gyerekes nők vannak itt. Ebből a 20-as 30-as korosztályból alig van. Meg túl sok program sincs, ahová el lehetne járni. Az ismerősi körből is elköltöztek sokan, tehát emiatt sincs kivel elnézni ide -oda.

Én magam ilyen eladónőknél szoktam próbálkozni különböző boltokban. Járom a várost és megmutatom magam, szemezek, de nem sok sikerrel.

Igazából az is a probléma, hogy amíg egyetemre jártam, megszoktam ,hogy többnyire nyitott értelmes nők vesznek körül, itt meg nagy pofára esés volt, hogy nagyon ritka az ilyen.

2020. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
0%

Senkit nem akarok megbántani,de sok válaszoló elmehetne a kifogás gyárba kreatív managernek. :) El tudják mondani itt is,talán maguknak is bebeszélik,hogy ők nem tehetnek róla ,rossz helyre születtek.

Ha ilyen rossz(lenne) kisvárosban élni ,el lehet költözni. (Állítólag)Egy kis országban lakunk. Aki matemetikából és földrajzból nem teljesen buta próbálja ki,térkép térkép kicsinyítési arányából kiszámolja,hogy hány cmre kell kinyitni a körzőt( muszájból tű cérna)hogy légvonalban 30 km-et kapjál az közúton lehet 50,1 nagy város lesz minden kis város 50km-es közelében.

Kifogás,nincs tömeg közlekedés,ma nem luxus egy normális autó! Vasútvonalak és buszjáratok szünnek meg,mert nincs utas.

Internete,aki ide ír annak van,lehet ismerkedni is,menni randizni. Pesten az albérlet drága,kis városban a közlekedés.....

2020. jún. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kisvárosban mindenki az autójában rohad, már így se lehet kilépni tőlük az utcára mert wc-re s kocsival mennek, furikáznak ha kell ha nem, bedugítják a városokat. Inkább kevesebb autó kellene, akkor nem az lenne hogy senkinek nincs kedve sehová menni, mert egyre élhetetlenebbek a kisvárosok is.
2020. jún. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Van olyan kisvaros egyaltalan ahol van elet ?
2020. jún. 19. 12:17
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

49:


Van! Itt Gárdonyban amikor szezon van! 😅

2020. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!