Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet olyan ismeretségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan ismeretségi kört kialakítani, amiben könnyen talál az átlagember csinos barátnőt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ!

De sztm akinek alapból nincs olyan ismeretségi köré annak nem is nagyon lesz!

Ám csajozni haverokkal akarsz?

N27

2020. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Ha te átlagos vagy, akkor szerinted azért lesz csinos barátnőd, mert jó haveri társaságban vagy? Vagy mert minél több embert ismersz, ezért előbb-utóbb csak bejössz egy csinos csajnak szerinted?
2020. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Pénz.


A pénz megnyitja a kapukat a menő szórakozóhelyekre, sportoló lányokhoz, színészek, énekesek köreihez.

2020. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Én gyakran ismerkedem hobbin keresztül.


Az a lényeg, hogy türelmesnek kell lenni, ha újoncként rögtön randira akarsz hívni minden csajt, akkor gyorsan elkönyvelik, hogy te is csak azért mentél, és elkerülnek.


Ha elég türelmes vagy, kivárod, amíg a társaság része leszel, akkor elindul az, hogy már hívnak egyéb programokra, ahol persze jönnek mindenféle haver csajok, lányok hozzák a barátnőjüket. Egy ilyen közegben pedig simán lehet már csinos nővel ismerkedni.

2020. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó lesz neked az átlagos barátnő is.
2020. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Barnabas333 ***** válasza:
29%
Én régen emiatt jártam tánciskolába. De hiába volt csinos vékony táncpartnerem, ő gazdag ügyvédekről álmodozott... Tényleg csak a pénz vagy sehogy válaszok a jók... Sajnos elcseszett világban élünk a nők 1százaléka vadászik csak az egy fokkal szebb az ördögnél férfiakra, mert ők tudják velük is nagyon boldogok lehetnek. A többi hagyjuk inkább. Én annak ellenére szereztem gyönyörű élettársat, hogy nem vagyok jóképű. De nagyon nagy ára volt a 2 év boldogságnak, ma visszagondolva nem érte meg.... 42f
2020. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

"De hiába volt csinos vékony táncpartnerem, ő gazdag ügyvédekről álmodozott.."


Ez eddig 1db ilyen csaj... Mi van a többivel?


Igen, én is találkoztam olyan nővel (nem is eggyel), aki milliárdos pasasról ábrándozott, volt, aki mindenképpen külföldit akart, vagy akinek szimplán nem jöttem be.


De ha ezeken gyorsan túlléptem, akkor még mindig maradt egy csomó opció a számomra vonzó nők között, aki facér is volt, és akinek nem volt olyan listája, ami élből kizárt volna engem.



És nyilván nekem ne gond, hogy 50 nőből 49 ügyvédet, külföldit, szőkébbet, izmosabbat, etc akar, mint én... Ha az 50-ből akad 1 akinek pont megfelelek :)

2020. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"a menő szórakozóhelyekre, sportoló lányokhoz, színészek, énekesek köreihez."


A menő szórakozóhelyeken nem csajozik be az átlagember. Sportra elég a tandíjat befizetni, de főleg férfiak sportolnak, vagy el van különítve a női szakosztály. Színiiskola csak kb 23 éves korig van. Énekes lányok nem tudom merre rejtőznek, de nem sok lehet és nem az átlagemberrel akarnak gondolom leragadni celebségükre. Táncon is a magas szép emberekkel táncolnak a szép lányok szívesen.

2020. ápr. 29. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehat akkor nincs. Nyertel!
2020. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kornikus00 ***** válasza:
36%
Ha átlagos vagy, nem kapsz csinos barátnőt! Akár mitcsinálsz akkor sem! Belekéne törődni! Nem tudsz mást csinálni, mint vársz, amíg bejössz valakinek külsőre, de ne várd hogy az csinos lesz.
2020. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!