Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jól kereső férfiak (kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól kereső férfiak (kb nettó 250 alatt), ti hogy viselitek el kínszenvedés nélkül, hogy jó esellyel soha nem lesz normális, átlagosan csinos, értelmesen párotok, mert egyetlen nő sem fogadja el, ha rosszul kerestek?

Figyelt kérdés
Persze ezt úgy mondom, hogy ha eszeveszettül jóképű vagy, akkor valameddig elnézik, de a legtöbb férfi nem ekkora genetikai főnyeremény. Én 33 évesen kínszenvedlsnek élem meg, hiába vagyok diplomás biológus, egy kutatóközpontban sem kaptam nettó 240-250 feletti ajánlatot. A nők levegőnek néznek. Ami ment huszon évesen, az most már nem.
2020. ápr. 23. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, a munkádban nem vagy ilyen korlátolt. Szarul kerestem, mégis lett szép és értelmes feleségem. És nem vagyok jóképű.
2020. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Úgy viselem el, hogy nettó 160 mellett átlagos, alacsony, pocakos pasas vagyok, akinek mindig gyönyörű barátnői voltak.

... mondjuk ilyen észjárással akkor vagy te biológus, ha én meg kvantumfizikus.

2020. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg a pszichológusodtól. Ha véletlen nem lenne pszichológusod, akkor sürgősen keress egyet.
2020. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Kbszott sok gyári melóst látok, aki nem is hű de jó pasi és kb keres 180ezret és van nője vagy családja!

Be lehetne már fejezni ezt a szánalmas picsogast! Unalmas! Nem tudom ti hol éltek!?

2020. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

Ez hülyeség, a jól kereső férfiak sem a pénzük miatt kapnak nőket. Hanem mert olyan "boss" típusú férfiak. Elérik amit elterveznek, és nem kifogásokat keresnek. Nekem például mondta egy haverom hogy sosem lesz csajom, mert én olyan típusú vagyok, hogy azt várom hogy a nők szedjenek fel.

5 féle kockázatvállalás van, fizikai, szellemi, pénzügyi, szociális, érzelmi. Első 3 ban hiába vállalok be mindent, nekem nem megy ez a small talk, a tánc, az ilyen számomra "felesleges" dolgok.

A férfiak inkább a fontos dolgokban élik ki magukat, de a nőket nem érdekli annyira a karrier, meg az okosság. Nagy részük érdeklődési köre: tánc, zene, disco, szex, majd később megállapodás, gyerek, macska, kutya, pletyka.

2020. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Hát Balázska, teóriádat meg kell döntsem. Legszebb barátnőm akkor volt, amikor munkám sem volt.

És szép alatt nem ilyen szomszédlányosan szép, hanem nyáron nem tudtunk elmenni úgy sehova, hogy amikor haspólóba meg rövidnadrágba volt ne legyen valami incidens, 360 fokban forgatott fejek tucatjai, és még sorolhatnám.

Most valamivel kevesebbet keresek mint az általad írt összeg duplája, és nincs senkim se.

2020. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Istenem de unalmas. Amint befejezte vmi ostobaság öt, jön a következő. Eddig csak arról lehetett olvasni h senkinek sem lesz soha nője, ha nincs 25 centis farka. Ezt most felvaltotta a 250 nettó? Nojetek már fel!!
2020. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Nem a kereseted az oka, hanem az, hogy 33 éves vagy és egy ennyi idős férfival aki összeáll, annak komoly egzisztenciális elvárásai vannak feléje, főleg ha fiatalabb a csaj.


Ha meg a 30 fölötti korosztályból válogatsz, ott többnyire bölcsebbek már a nők, túl vannak csalódásokon, de sokszor gyerek is van meg rugalmatlanabb, nehezebben alkalmazkodik már és megvannak a kialakult rigolyái és frusztrációi. De azért még ott is sokan úgy vannak vele, hogy ez meg az azért már ennyi idősen legyen. Hiszen nekik is van. És ezen az a tény sem változtat, hogy esetleg örökölték vagy megfejték a volt férjüket, nekik van, tehát elvárás, hogy legyen neked is.

2020. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
75%
Párom diplomás biológus, és remélhetőleg pár hónap, és én is az leszek. A lehető legtökéletesebb a kapcsolatunk, semmi értelme belekeverni az anyagiakat a párkapcsolati életbe. Nyilván számít a pénz a megélhetés szempontjából, de szerintem egy normális nő a partnerébe lesz szerelmes, nem a vagyonába. 22/L
2020. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
A csajozáshoz nem kell diploma! Amúgyis visszaadhatnád ha ennyire ostoba vagy!
2020. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!