Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg a 20 és 30 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg a 20 és 30 év közötti Tindert használó lányoktól kérdezem: Ti naponta általában kb. nagyságrendileg hány fiúról döntötök?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy senki nem számolja, csak egy közelítő értékre vagyok kíváncsi.

2020. márc. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi 0-5

Ennyi eleg nekem...

2020. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
1# Ez beszéletések alapján történik vagy csak kép alapján jobbra-balra húzkodás?
2020. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15-20.
2020. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta Ennyit nezek meg es huzok ide vagy oda
2020. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én általában naponta 4-5000 lányról döntök... Gyakorlatilag az összeset jobbra húzom. Elképzelhető, hogy van olyan lány, az általam jobbra húzottak közül, aki még el sem ért hozzám és ezért nem lett vele match? Kb. 1 hete vagyok fent Tinderen.


25 F

2020. márc. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!