Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik azok a fiúk akiknek sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok a fiúk akiknek sosem lesz kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én attól félek hogy ilyen vagyok, vagy leszek. Sosem volt még kapcsolatom. Eléggé zárkózott, ha már valakit jobban megismerek akkor már nyitottabb leszek, de emiatt az ismerkedés nem egyszerű. Még sosem volt egy randim sem. Fiúkkal sem tudok barátkozni, nem járok bulizni, nem cigizem, szóval "jófiú" vagyok. Nem nagyon vesznek észre a lányok. Meg így baráti társaságot is nehéz kialakítani.

Amúgy ránézésre átlagos lehetek, csak a viselkedésem túl szolid, és unalmas. Nem tudom hogy ezen hogyan lehet változtatni, meg annyira nem is akarok mert nekem így jó, csak egy lány hiányzik. Így lesz olyan lány akinek én fogok kelleni?

Tavaly nyáron volt egy lány akinek lehet hogy tetszettem, kívülről, de ahogy jobban megismert, már nem talált érdekesnek, pedig szép lány volt:/


2020. ápr. 30. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én.
2020. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Így lesz olyan lány akinek én fogok kelleni?"

Bármelyik nő, aki kezd pánikolni, hogy se férj, se gyerek nem lesz. Erős családi nyomás alatt álló vallásos lányok érik el leghamarabb ezt az életkort.

2020. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Például az introvertáltak.
2020. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az introvertáltak mióta szeretik, ha unalmas a partnerük?
2020. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát pont az unalmas semmilyen pasiknak a legnehezebb.

De azért szerintem látni minden munkahelyen/iskolában hasonló visszahúzódó, de kedves lányokat. Náluk biztosan van esélyed.

2020. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az introvertáltak mióta szeretik, ha unalmas a partnerük?"


Na látod, pont erről van szó :DDD Nekem elsőre az jutott eszembe a leírás alapján "biztos intro", neked meg nőként az, hogy "biztos unalmas". Köszi, hogy bizonyítottad amit írtam.

2020. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem unalmas valaki attól, hogy nem cigizik, és nem issza magát folyton halálra.


Az már viszont unalmas tud lenni, ha valakinek nincs semmi humora, semmi hobbija vagy érdeklődése, nem jár sehova, pl. kirándulni, sportolni.

2020. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 "Na látod, pont erről van szó :DDD Nekem elsőre az jutott eszembe a leírás alapján "biztos intro", neked meg nőként az, hogy "biztos unalmas". Köszi, hogy bizonyítottad amit írtam."

Mellélőttél, barátom: 29/F

Egyébként valószínűleg introvertált a kérdező, de ebből egyáltalán nem kéne következnie, hogy unalmas is (általában az introvertáltak is szeretnek sokféle élményt, tevékenységet átélni együtt a párjukkal - persze valószínűleg a hatalmas tömegbulik nem lesznek köztük)

2020. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kornikus00 ***** válasza:

Akik külsőre nem ütik meg azt szinntet, akik szexuálisan, és személyileg vonzóak!


A hatalmas igazság.

2020. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl eljárok társaságba, kocsmázni, haverokkal lógni, fesztiválozni, koncertekre, szóval azért elég aktív közösségi életet élek, de mégssem vagyok sikeres a nőknél. Voltak páran akik próbálkoztak nálam, de általában olyan csajok akik inkább a "felejtős" kategóriába esnek (nem feltétlen külső miatt). Életemben egyszer jött össze egy komoly kapcsolat, de ezen kívül se egy randim, se egy kavarás, smárolás nem jött össze soha senkivel. Szóval az, hogy valaki introvertált vagy extrovertált vagy akármilyen "vertált" nem jelent semmit. Nem garancia semmi se a sikerességre se a sikertelenségre.
2020. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!