Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz érzés lehet az ha valakinek sosem lesz kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nem volt barátnőm, úgy érzem nincs hozzám illő lány. Pedig szeretnék párkapcsolatot, meg később házasságot, stb. Meg szerintem így teljesen az élet, de én nem találok barátnőt, és eddig sem volt még rövid ideig sem, pedig 22 vagyok már.
2020. febr. 20. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez elég rossz érzés.
2020. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Igen, rossz érzés, de bele kell törődni, el kell fogadni és táplálkozni más kapcsolatokból. Segíteni másokon, hogy ne a magad sanyarú sorsával légy elfoglalva, hanem tudj örülni mások boldogságának.

L

2020. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván rossz.


Rossz érzés volt általános sulisként meg tiniként, mikor mindenki ismerkedett, "járt" meg csajozott. Rossz érzés volt egyetemistaként, bár ott alapvetően voltak alakulóban csajok és barátnőm is akadt 1-2.


És rossz érzés mos6t 30 évesen felnőttként. LEgtöbb ismerősöm rég kapcsolatban él, együtt a párjával, lakás, gyerek, közös élet. Én meg bármennyire is akarom, nem találok senkit.


Az elmúlt pár évben elég jól berendezkedtem, önismeretileg fejlődtem, találtam hobbit, elfoglaltságot, munkát, vannak barátaim, gyakorlatilag ugyanúgy élek mint bárki, csak pár nélkül. Egyrészt boldognak tudom mondani magam egyedül is. Másrészt néha mikor nem úgy alakul egy látszólagos "kapcsolat" és realizálom hogy ugyanúgy egyedül maradok, szinte össze tudok omlani.

2020. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most rossz érzés? Akkor te 30 évesen a poklok poklát fogod megélni, mikor nyáron sorban házasodnak az ismerőseit és posztolják a fényképet fb-ra, rá 9 hónappal meg sorra potyogtatják ki a babákat.
2020. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Több mint 3 éve csak futó kalandjaim vannak. Unom. Meg akarok állapodni. 2 dolgot csinálok: nem feszülök rá, és fejlesztem magam testileg-lelkileg. Illetve érzem, hogy idén össze fog jönni végre. Pozitívan kell hozzáállni!


29F

2020. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz érzés, egy idő után beletörődik az ember.
2020. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rossz érzés. Tehetsz azért, hogy kapcsolatod legyen, ha azt mondod: "nem is lesz soha kapcsolatom", akkor előfordul hogy mindent megteszel azért tudat alatt, ezen állítás igazolására.
2020. febr. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után beletörődik az ember. Jó érzés akkor sem lesz persze, és mindig vannak nehezebb időszakok, pl. az említett sorra házasodnak-babáznak az ismerősök évek. Vagy 45-50 körül, amikorra ha el is váltak előtte, csak megtalálják, akivel talán már együtt maradnak a sírig, te meg még ekkor is ott vagy egyedül és már egyre magányosabban. Vagy kortól függetlenül, amikor valaki, akiről azt hinnéd, neki aztán szintén soha az életben nem jön össze, megtalálja a boldogságot. De van, amikor épp olyan passzban vagy, hogy minden új kapcsolat, egymásra találás, amit látsz, "fáj". Ez ilyen... Viszont ezek az intenzívebben "fájó" időszakok mindig elmúlnak, és többnyire beáll egy szint, ami elviselhető, ami mellett tudod élni a mindennapokat, tenni a dolgod.
2020. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti ezt már eldöntöttétek magatokban: "nincs kapcsolatom, nem is lesz" "beletörődtem már" - és ez a gond.
2020. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!