Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok ilyenkor hétvégén depressziósak?

Figyelt kérdés

Meg főleg az ünnepek előtt ... mindenki csinál valami, párjával van kimozdulnak, ünnepelnek, tv-znek stb...

Mi nekünk meg maradt a gyakori rinya és az unalom


2020. ápr. 30. 23:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Kimozdulok a párommal, megnézek valamit netflixen, tanulok.
2020. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan az vagyok, nem csak hétvégente. 😃
2020. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Akkor ebben megyegyezünk :D
2020. ápr. 30. 23:23
 4/38 anonim ***** válasza:
39%

Basszus pont evvel küzdök én is, csak én munkahelyi dühkitöréssel fűszerezve

Itt a hosszú hétvége, és nemhogy örülni nem tudok neki, de inkább nekikeseredem hogy nem tudok mit kezdeni magammal

Egyedül képtelenség egyről a kettőre mozdulni az biztos, de még kiélvezni is képtelenség a szabadidőt, kétségbeejtő

27

2020. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Srácok, miért nem tesztek valamit a dolog ellen? Lényegében csak magatok húzzátok le.
2020. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem is az, hogy depressziós, inkább full lehangolt...A vírusos téma előtt lettem szingli, így esélyem se lett újból ismerkedni, egyedül élek, home office van...lényegében társasági életem így nulla lett és nem ehhez vagyok szokva...
2020. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
ja .. nem is értem ezt az álszent dumát, hogy "Légy boldog önmagaddal, fogadd el önmagad, egyedül is ám jól lehet érezni magad" bullshitet. Most bele gondoltam pl. elmennék egyedül nyaralni :D Mekkora gáz lenne már, mit csinálnék? Nézném ott is ahogy a családok meg a többi ember társaságban milyen jól érzi magát?
2020. ápr. 30. 23:31
 8/38 A kérdező kommentje:
Ja hát igen az ismerkedés az meg a másik ... Lehetetlen, előtte is az volt :D De most meg a hard ról a hell nehézségre ugrott a dolog.
2020. ápr. 30. 23:32
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

ma 23:28


Normál esetben tennék is, de ebben a jelenlegi állapotban nem igazán van mit szerintem. Még találkozni se mer velem senki, mert hogy jajjj a vírus

2020. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

#7: Ha elmennél egyedül nyaralni, akkor felszedhetnél valakit :D


#9: Hol laksz? Addig lehet a neten ismerkedni.

2020. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!