Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akiknek bejönnek a visszahúzódó de aranyos pasik?

Figyelt kérdés
Melléje 173 cm/65 kg vagyok, 29 éves szűz és szerintem már sosem lesz barátnőm. Lány barátaim vannak és voltak is, volt rá eset hogy azt mondták aranyos vagyok, de ez édeskevés ahhoz, hogy eljussak valaha az ágyig.

2020. máj. 1. 21:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg mert lesz barátnőd.

Nekem kifejezetten bejönnek az ilyen pasik! Csak sajnos 176 cm vagyok :D De ne aggódj egy percet sem. érték hogy még szűz vagy s valaki ezért fog majd szeretni mert ilyen a természeted.

2020. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Ásd el magad kategoria.
2020. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

És te mit teszel annak érdekében, hogy legyen valakid?

Ismerkedsz, adsz a külsődre, le mered szólítani a lányokat, beszélgetsz velük?

2020. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Pont ugyanilyen vagyok, csak 1 centivel magasabb, meg 5 kilóval könnyebb.


Én is imádom a "nincs veled semmi baj és biztos találsz majd valakit" sablondumákat. Ergo "nekem nem kellesz, de valakinek majd biztos". Azóta se tudom hol van az a valaki :D

2020. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

3:

Lehet, hogy nem tud leszólítani lányokat. Más is van így ezzel.

2020. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Magasság, súly oké, 29 évesen szűz, bari nőkkel, visszahuzodo, aranyos az tényleg a lehúzhatod magad a rolón kategória. Lehet egy egy csajt megkellett volna próbálni aki aranyosnak tartott nem? Ha nem viselkedsz úgy, ha nem nyomulsz és eddig nem jött össze semmi és ezt a módszert tovább folytatod nem lesz nőd kitudja meddig. Aki felszed annak meg leszel a papucsa. Ha nem bánsz férfiként egy nővel mint nő. Varhatsz a sültgalambra.
2020. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#5

Akkor lehet gyakorolni. A sültgalamb nem fog csak úgy a szájába repülni.

2020. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

8:

Mégis hogy? Buszmegállóban, utcán kezdjen el zaklatni nőket? Na, ne röhögtess!

2020. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

#9

Van két szép szeme? Van.

Elkezd nézelődni és szemkontaktus vesz fel a lányokkal.

Ahol megvan a közös szemezési szimpátia, akkor odamegy hozzá és elkezd vele beszélgetni...


De nehogy már erre magadtól ne jöttél volna rá.. :O

Van ehhez is azt hiszed, hogy agysebészi diploma kell?

2020. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jav: vagy ehhez is...
2020. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!