Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön a nőknek, aranyos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a nőknek, aranyos egy pasi, ha félénk, visszahúzódó, kétbalkezes? Vagy csak a lányoknál aranyos ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes út a friendzone-ba! :D
2015. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Igen, minden nő ilyen férfira vágyik, mellettük nőnek érezhetik magukat.
2015. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Figyelj ha eljutnál odáig hogy egyszer egy nőről levarázsolod a bugyiját és meglátod a csúnyácskáját még a végén azt hiszed ,hogy nyílt seb nehogy bevarrd nekem:)
2015. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. És ha egy nő ilyen, akkor az a nő is friendzónába megy? Ha egy nő ilyen az bejön a pasiknak?
2015. dec. 10. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ám különbség pasi és férfi között. A határozottság köztudottan vonzó és férfias vonás.
2015. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Egy férfitől visszataszìtò és a szò szoros értelmében vett kétbalkezesség egy nőnél is csak egy bizonyos szintig ,bizonyos dolgokban aranyos. Aztàn idegesìtő.
2015. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát, én valahol azt olvastam, hogy a pasik szeretik, ha a "nö" félénk, és nem ért túl sok dologhoz, mert akkor a pasi, meg tudja védeni, meg segít a nőnek, és ettől nö az egojuk, úgymond. De ez igy nem igaz.

A férfiak is szeretik, ha egy nő talpraesett, és sok mindent meg tud csinálni nélküle.

Szerintem, azzal semmi baj nincs, ha visszahúzódó vagy, meg nem lehet mindenki ezermester se. Biztos vannak dolgok, melyekben nem vagy "kétbalkezes", és gondolom azért egy nyuszitól nem rémülsz halálra.

Biztos vannak nagyon jó tulajdonságaid, melyekért ugyan olyan szerethető vagy, mint a másik pasi, aki ugyan nem félénk, stb. de pl. ö meg lehet nem tud megfőzni egy zacskóslevest.

Arra akartam kilyukadni, hogy mindenkinek vannak jó, meg rossz tulajdonságai, de ha megtalálod őt, ö biztos a jó tulajdonságaidért fog szeretni.

2017. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ milyen a lány személyisége,de általában cukinak tartják
2017. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!