Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonz a szemelyisege, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonz a szemelyisege, viszont nincs fizikai vonzalom?

Figyelt kérdés

Van egy srac akit kb 6 eve ismerek.Az egesz egy randival kezdodott, de vegul nem lett belole semmi (en utasitottam vissza ot). Ra 1 evre elkezdtunk beszelni es nagyon jo baratok lettunk. Kozben en osszejottem egy masik sraccal, de annak a kapcsolatnak is vege lett 3 ev utan. Most egyre tobbet beszelunk, olyan mintha a lelki tarsam lenne, pont az a szemelyiseg akire mindig is vagytam, viszont fizikai vonzalom nincs iranyaba. Neha ugy erzem hogy nem is mukodhetne a kapcsolat kozottunk, de nagyon megkedveltem. Tudom hogy o is kedvel engem es tetszek neki, viszont felek kockara tenni a kozottunk levo (eddig) barati kapcsolatot.

Ti megprobalnatok a parkapcsolatot vagy maradnatok inkabb csak baratok?



2020. máj. 3. 17:00
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
amit elfelejtettem emliteni hogy en 25 eves lany vagyok, a srac meg 23 eves
2020. máj. 3. 17:01
 2/28 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem vonz testileg, mit akarsz tőle? Majd sétálgattok kézen fogva? vagy lehet még attól is kirázna a hideg, ha megfogja a kezed?

Én nem tudnék olyan nőre ráfeküdni, aki nem vonz testileg is.

2020. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kedvelem, nagyon jol egyezunk, mindig boldog vagyok ha vele beszelhetek. O az egyetlen srac aki nehez helyzetekben is fel tud viditani. Nem akarom ot se becsapni vagy megbantani.Remenykedek hogy kialakulna kesobb a fizikai vonzzalom/kemia is...de inkabb ot feltem. Ha nem lennek ilyen joban megprobalnam vele, avagy elobb csak par randival kezdeni. Viszont ebben az esetben attol tartok hogy a randi is elrontana a kapcsolatunkat abban az esetben ha nem alakul ki utanna komolyabb kapcsolat kozottunk.
2020. máj. 3. 17:11
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Próbáld meg olyan irányba terelni, hogy vonzóvá váljon számodra.

Én megpróbálnám a kapcsolatot; kevés ember lesz, akivel ennyire jól kijössz, ha hosszú távra tervezel, akkor ez nagyon fontos.

2020. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
aggodok amiatt hogy ez csak egy fellangolas, mert tudom hogy o mindig mellettem van es szamithatok ra. Avagy hogy csak azert kezdtem erezni iranta valamit mert kedves es rendes velem, hogy vegre ugy erzem hogy egy srac tenyleg magam miatt kedvel.
2020. máj. 3. 17:17
 6/28 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki! Mi nem tetszik benne?
2020. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
Na akkor, hogy is van ez a süket duma, hogy a személyiség a fontos, nem a külső?
2020. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus esete annak, amikor a lány megtartja a fiút "tallonba", mert jó fej, a lelkitársam stb.
2020. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
En soha nem mondtam azt hogy a kulso nem fontos...a szemelyiseg viszont sokkal fontosabb szamomra. Ha forditva lenne a helyzet, hogy fizikailag vonzonak talalom, de a szemelyisege nem tetszik akkor gondolkodas nelkul azt mondanam hogy soha nem lesz semmi kozottunk.
2020. máj. 3. 17:23
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#5: nem lesz mindig melletted. Gondolom most nincs kapcsolata, és téged kifejezetten kedvel, akár szeret. Ezért képes még akkor is támogatni, hogy van valakid.

Amint talál magának egy szerető társat, el leszel felejtve. Persze időnként majd írogat neked hétköznapi dolgokról (ha a barátnője engedi), de ez már nem lesz olyan, mint most.


Ha vágysz erre a figyelmességre, ne habozz.

2020. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!