Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha matcheltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha matcheltek egy nővel tinderen, mi az oka, ha nem írtok rá?

Figyelt kérdés
100 párom van, abból max 20 írt nekem. Nem értem miért húznak jobbra, ha aztán nem is keresnek. Tudom én is írhatnék, de most arra vagyok kíváncsi, hogy a férfiak miért nem írnak.

2020. máj. 4. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Tinderen valamiert elvarjak, hogy a no irjon. Legalabbis angol Tinderen kulon irjak, hogy eloszor te irj.

Masik szerintem, hogy pasik taktikaja elmondasok alapjan, hogy szazaval huzzak jobbra a noket. Igy gondolom, bele se gondolnak.

Harmadik opcio, hogy a meglevo matchekkel chatel, nincs kapacitasa, kedve tobbre.

2020. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy előbb osztom a szívet, minthogy megnézzem, ki is van a képen. Majd a matchek közül választok.


Érdemes utánanézni a statisztikáknak, hogy hány like-ot kap egy férfi... egy átlagos!

Én, aki átlag alatti vagyok... és ha szűrném, hogy kit tetszikelek(!), akkor 100-ból max 3-5 match lenne. Semmi értelme nézegetnem kik vannak fent. Like-olok, amennyit enged a rendszer, mindenkit. Aki visszajelez, azok közül már könnyű megtalálni,hogy ki a szimpatikus, ésazoknak írok.


Első körben a nők szűrnek tehát. Lényegében a nőkön műlik, hogy kiket metchelnek.

A második körben pedig a férfiak. Aki nem elég szimpatikus, vagy mégsem elég szimpatikus, annak nem írunk, hanem ott marad a „purgatóriumban”.


Szóval amíg nekünk a likejaink mennek a semmibe, addig nektet a matcheitek.

2020. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

lehet jobban megnézve mégse tetszel.


vagy rájöttem, hogy nem tudok mit írni, mert üres a profilod (nincs bio, képek is csak selfiek, semmi érdekes).


vagy meguntam, hogy soha senki nem válaszol, és nincs kedvem még egy üzenetre energiát áldozni, ha úgyse lesz eredménye.


vagy lehet be se léptem azóta mert dolgom van.


miért nem azzal a 20-al foglalkozol a másik 80 helyett?

2020. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért mert mikor írtam 100ból 2 volt képes válaszolni, és pedig úgy, hogy állítólag a nők a férfiak 10%-át húzzák csak jobbra. Ha abból a 100=100%, akkor 2=2%, tehát egyszerűbb ha a nő ír ha akar valamit, én minek írjak? A másik meg match után sokszor szembesültem vele, hogy jéé, tett fel még képet, és vhogy sántít, ahha, filter, trükközés, nem úgy néz ki stb... Hagyjuk. Parasztvakítás, de akkor szét is válok egyébként.


[link]

Megkerestem, mert a feministák befognak találni megint az igazukkal.

Nah ezért nem írok.

2020. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jóképű férfi vagyok, folyamatosan húzom jobbra a nőket. Van naponta 5-10 matchem. Szerinted emberileg mennyire lehet egyszerre ráírni, hogy aztán a beszélgetést is tartsd vele értelmes módon, emlékezz rá hogy ő kicsoda, meg tudd őket különböztetni egymástól, stb?


Max 4-5-tel lehet így beszélgetni.

2020. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
pl én nem mactheltem még úgy h szimplán likeoltam egy csajt és az meg később vissza like-olt tehát macthelt velem. Eddig úgy volt h valakitől kaptam likeot és vagy bejött nekem vagy nem, de ha be is jött hiába írtam neki nem nagyon irogatak vissza és ezért lehet az h nem nagyon írunk mert a nő nem kérdez úgy vissza vagy órák mulva ír vissza nem is értem mit kéne írnom... add a telószámod és megyek érted a BMW-mmel? Ez elnne a nyerő?
2020. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És ha rátok ír egy nő, akkor azért válaszoltok?
2020. máj. 4. 15:46
 8/21 anonim ***** válasza:
igen, de eddig senki nem írt :D
2020. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert belátható időn belül max 3-4 nővel tudok találkozni, akkor meg minek túráztassam a többit, na meg magamat fölöslegesen. Persze a nők egy része nem várta meg, hogy ráírjak, hanem beelőzött.
2020. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én azért próbálok mindenkinek írni, de volt pár olyan, hogy végül mégse. Okok:


1. Messze a leggyakoribb ok, hogy közben valakivel le lett beszélve a személyes találkozó. Tudom, hogy egyesek szeretnek több vasat tartani a tűzben, amikor még a chat elején vagyunk, akkor néha én is beszéltem egyszerre több lánnyal, de ha valaki "ígéretes" lesz, akkor nem kezdek újba a 0-ról (akikkel közben még beszéltem, azokkal folytatom). De 2 sikeres randi után általában már "jegelni" szoktam az appot.


2. Közben meggondoltam magam. Van olyan, hogy match után még egyszer megnézem és rájövök, hogy mégse...


3. Hirtelen megnő a távolság. Például amikor behúztam, akkor még 5 km-re volt, de match után már 280 km-re. Tudom, hogy lehet kérdezni, de ilyenkor néha várok pár napot, hogy visszakerül-e, addig másnak írok.


Érdekesség: összesen 2x volt olyan, hogy a nő írt először, de ebből az egyik egy véletlenül szuperlájkolt csúnyácska csaj volt.


Megjegyzés: Szerintem az oké, ha match után még várnak a felek, de egy normálisan megírt (nem primitív, "szia mizu?") üzenetre nem válaszolni hatalmas bunkóság.

De a #4-es által küldött képen látható "sablon mindenkinek" is iszonyú proli megoldás, még a Tinderre is.


32F

2020. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!