Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Tinderen matcheltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen matcheltek egy tuti csajjal, akkor ti nem szoktatok megijedni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor arra gondolok, hogy vajon tudja-e valójában, hogy testalkatra hogy nézek ki és csupán arcra vagyok helyes. Bár azt is 30 fotó meg 10 perc képszerkesztés után sikerült elérnem. Természetesen ilyenkor nem írok vissza neki, mert örülök, hogy begyűjtöttem egy ilyen skalpot és inkább nem fedem fel magamat. Úgysem lenne esélyem, mert nem vagyok vele egy súlycsoportban (sem anyagi sem külső terén), de azért jó érzés, hogy "sikerült".

2017. márc. 12. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye belátod, hogy amit csinálsz annak szó szerint semmi értelme ? Minek rabolod mások idejét ? Minek rabolod a sajátodat ?


Amúgy én amikor próbáltam a saját, rendes képeimmel csináltam és mivel egyetlen egy nőt sem érdekeltem, rájöttem, hogy semmi értelme az egésznek. Aki ronda annak a Tinder csak a helyet foglalja a telefonján.

2017. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sikerült? Képet retusálni? :)
2017. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég idegesítő ám, hogy vagy 20 match-ből csak 1-2 emberrel lehet beszélni is. Ennek így semmi értelme. Ha csak "skalpokat gyűjtesz", inkább ne is használd.
2017. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1: Miért ne lenne értelme? A match-ek számából következtetni tudok arra, hogy arcra milyen típusú lányok körében mennyire vagyok jóképű és így mennyi értelme van további önfejlesztésre (kondizás) pocsékolnom az energiámat és időmet. És azért önbizalom növelésnek sem utolsó, még ha teljes mértékben nem is mérvadó. Most gondolj bele, ha max 5 matchem lenne eddig egy hónap alatt (mióta használom), akkor leszarnám az egész társkeresést, de így már a kondizáshoz is van motivációm.
2017. márc. 12. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég lett volna egy punci képét kiragasztani a hűtőre.
2017. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Ha van találat, próbálkozz be nála.
2017. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fel tudod mérni, hogy milyen lányoknak jössz be? A szarráretusált képeid alapján? No comment.
2017. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább meglepődni szoktam, bár általában kiderül, hogy csak véletlenül lájkolt.
2017. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megijedni, mert sosincs matchem Tinderen... xD 22/F
2017. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!