Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írtok rá egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írtok rá egy nőre tinderen ha matcheltek vele? Mégsem tetszik?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem tinderezek, de fordítva is áll a helyzet: Miért nem írnak rá a nők azokra a srácokra, akikkel matchelnek?
2019. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs matchem.
2019. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerre több lánnyal is beszélgetnek ilyen egyszerű. Folyamatosan keresgélnek tovább azért, de ha van egy-két jelölt, akivel éppen alakul valami, mert hamarabb matcheltek, akkor nem fog addig egy újabbra ráírni. Megvàrja a végét az aktuális beszélgetésnek. Ha nem jön össze, akkor te még itt vagy a matchek között, tartaléknak. Utánad megint van egy tartalék, ha nem jönnél össze és így tovább..

Én mikor tindereztem nem vártam ilyenekre. Akikkel matcheltünk, és nem tudtak írni 3 napon belül azokat töröltem. Nem várok én senkire. Úgy voltam, ha valakinek nagyon bejövök úgyis azonnal, ahogy elérhető fog írni. Ha nem írt, sanszos hogy mást fűzött még. De akkor már nekem sem kell.

Nőként én nem írok rá a férfira. Szerintem ennyi kezdeményés már sok, ha érdeklem akkor tud dobni egy üzenetet. Az elveim előtt, előfordult hogy ráírtam én is sràcokra. Volt olyan, aki törölt egy szó nélkül, pedig csak egy köszönés volt. Azóta soha nem írok én először.

2019. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én nem vagyok fent, de látom, hogy mennyi kérdés szól erről, emiatt szólok hozzá. Szerintem attól még írhatsz, hogy egyszer valaki valamikor törölt egy kezdeményező köszönés után. Ne mondj le a kezdeményezésről csak azért, mert egyszer ilyen előfordult. Lehet, hogy mások éppen arra várnak, hogy rájuk írj.
2019. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én mindenkit jobbra húzok. Ha nem tetszik a match, nem írok rá.
2019. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire azért mert úgysem írsz vissza...

A legtobb esetben semmit, vagy ha igen, akkor pár üzenet után eltűntök.

Ezért.

2019. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez mindket felre igaz, nem csak a lanyokra. Sracok is felszivodnak.
2019. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De ha a "nagy számokat" nézzük akkor azért jellemzően a csajok ilyenek.

Mennyivel több férfi van mondjuk a tinderen? Sokkal. A nagyja örül, ha matche van. Hát még ha vissza is ír a csaj.

2019. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

"Nőként én nem írok rá a férfira. Szerintem ennyi kezdeményés már sok, ha érdeklem akkor tud dobni egy üzenetet. Az elveim előtt, előfordult hogy ráírtam én is sràcokra. Volt olyan, aki törölt egy szó nélkül, pedig csak egy köszönés volt. Azóta soha nem írok én először."


EgYeNlŐsÉg

2019. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%

Egyenlőség igen, de tudjuk már helyesen használni ezt a szót. Mindenre ráhúzzák ezt a szót a férfiak, akik nem akarnak megtenni valamit.

Ha az üzletben, nem éri el a nő a felső polcot, akkor nem segít neki a férfi mert egyenlőség van? Az van igen, de ez szimplán udvarias gesztus és illik segíteni, mert férfi vagy.

Ha randira akar hívni, akkor is tegye már meg ő először a lépest, mert így illik ez a férfias szokás. Attól még nem lesz egyenlőtlenség.

2019. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!